ROXY SURF YOGA & FITNESS

NEDĚLE 14.6. 2020

Značka Roxy připravila společně s pražským studiem Yoga Movement na neděli 14. června opět speciální akci, během které proběhnou hned dvě rozdílné lekcesurf yoga lekce a surf fitness workout. Obě budou vedené zkušenými a oblíbenými lektorkami Veronikou Ševčíkovou a Sarah Vegnerovou. Celá akce proběhne outdoor na nově otevřeném rooftopu OC Nový Smíchov. 

Pokud nemáte žádné zkušenosti se surfingem, tak se vůbec nebojte přihlásit. Surfing je jeden z nejkomplexnějších sportů vůbec, a proto vám lekce s touto tématikou dají hodně, i když nesurfujete.

A pozor, v rámci lekcí bude probíhat #ROXYchallenge, ve které můžete vyhrát ROXY ceny! Po sportovním výkonu vás odměníme piknikem a budete si moci na památku odnést fotku z instaxu.

ROXY SURF YOGA LEKCE

“Great for balance, strength and a good mindset.”

Propojení jógy a surfu v teorii a praxi. Lekce zaměřená na procvičení partií těla, které jsou při surfování nejvíce namáhané, a to jsou bedra, ramena a kyčle. Prostřednictvím ásan se naučíte, jak tyto části těla posílit, zaměříte se na stabilitu, koncentraci a celkové porozumění pohybu. Umění koncentrace na dech a schopnost se soustředit je dovednost, kterou zúročíte nejen při surfingu. A díky tomu si užijete každý moment na vlnách i v běžném životě. 

Lektor: Veronika Ševčíková

ROXY SURF FITNESS WORKOUT

“To be good at surfing you need to be surf fit!”

Trénink inspirovaný surfováním nevyžaduje neopren ani lámající se vlny. Je zaměřený na pevnost středu těla a výbušnou sílu nohou. Čeká vás skupinový intervalový trénink s vysokou intenzitou. Cviky jsou poskládány tak, aby napodobovaly zážitek ze surfování, od pádlovaní, přes výskoky na surf až po vyrovnávací cviky na balanc. Zapomeňte na izolované cviky, v tréninku zapojíme více svalových skupin najednou, spálíme tím více kalorií, navýšíme kapacitu plic a posilníme srdce.

Lektor: Sarah Vegnerová

Datum: neděle 14. června 2020 (9:00-14:00)

Lokace: Rooftop OC Nový Smíchov, Praha 5

Program:

9:00 Open doors

9:30 Zahájení

10:00 ROXY Surf Yoga lekce / Veronika Ševčíková / 60 minut

11:30 ROXY Surf Fitness workout / Sarah Vegnerová / 60 minut

12:30 Instax photoshooting / #MakeWavesMoveMountains piknik 

#ROXYchallenge o věcné ROXY ceny

Cena: 750 Kč

Naše lekce

Vyber si svou lekci a styl jógy, který tě nejvíc baví.

^