CESTA K HARMONII SKRZE 5 ELEMENTŮ JIN JÓGY

neděle 27.9. 2020 15:30 – 17:30

Přijďte se po létě naladit s Martinou na klidnější vlnu, a zároveň se dozvědět víc o teorii Jin jógové praxe a jak jejím praktikováním můžeme dosáhnout fyzické i duševní harmonii.

Dřevo. Oheň. Země. Kov. Voda.Jaro. Léto. Pozdní Léto. Podzim. Zima. Vztek. Radost. Obava. Smutek. Hrůza. Játra. Srdce. Slezina. Plíce. Ledviny.Jak spolu všechny tyto pojmy souvisejí? Co má společného roční období s našimi orgány a emocemi? A co má společného naše jin jógová praxe s tím vším? 
Jin jóga má svůj původ v taoistických praktikách staré Číny. Je proto velmi ovlivněna moudrostí Tradiční Čínské Medicíny a její teorií Pěti Elementů. Tato teorie vysvětluje složité souvislosti mezi jednotlivými procesy, které se odehrávají v našem lidském těle, ale také jak jsou procesy přírody integrované s různými dimenzemi naší lidské existence. Všechno souvisí se vším. 
Workshop začneme úvodní meditací, která nám pomůže naladit všechny naše smysly na přítomný okamžik. Poté se zaměříme na trochu teorie Pěti Elementů, ale podíváme se i na strukturu našeho těla, abychom se dozvěděli kde přesně a jak Jin jóga působí na naše tělo. Po krátké přestávce už nás čeká dlouhá Jinová praxe zaměřená na harmonizaci všech pěti elementů v našem těle. Workshop zakončíme Jógou Nidrou, nebo-li Jógovým spánkem, pro absolutní relaxaci těla i mysli. 

Věřím, že po workshopu budete odcházet vyrovnanější, uvolněnější, lehčí. Těším se na vás. 

cena do 2.9. 590,- , od 2.9. 690,-

Svá místa si rezervujte na info@yogamovement.cz

Naše lekce

Vyber si svou lekci a styl jógy, který tě nejvíc baví.

^