Vinyasa & Face Yoga Workshop

11. 10. 2020 15:30 – 18:00

Zveme Vás na krásný workshop, který propojí praxi vinyasa jógy s face jógou. Workshop povedou Kat Dymáková a Lucka Podlucká. 


Vinyasa Yoga

V prvním bloku workshopu se budeme věnovat vinyásové praxi, kde se naučíte jednoduchou sestavu jógových asán, kterou budete moct praktikovat kdykoli doma a postupně ji modifikovat. Naučíte se rychle a efektivně posílit a protáhnout celé tělo, nejvíce se zaměříme na posílení středu těla, hýždí a nohou. Budeme se věnovat také pranajámě – dýchání. Naučíte se ovládnout tři dechové techniky – dech ujjayi pro dynamickou praxi, kapala bhati pro posílení břišního svalstva a nadi shodhana pro zklidnění a lepší spánek. Ve druhém bloku se po krátké přestávce budeme věnovat Face Józe


Face Yoga

V druhém bloku workshopu se naučíte základní sestavu pro každodenní samostatné cvičení, kdy posílíte a protáhnete komplexně Váš obličej. Již po první lekci uvidíte zajímavé výsledky ve formě prokrvení a prozáření pleti. Dále se naučíte jemnou masáž obličeje, kterou si sami můžete provádět každý den a která má neuvěřitelné výsledky.

Zde je 6 překvapivých důvodů, proč může být obličejová jóga vynikajícím nástrojem proti stárnutí.

1. Je to levnější než kosmetická chirurgie a krémy

2. Může zpomalit proces stárnutí

3. Uvolňuje napětí

4. Tonizuje svaly obličeje a krku při zachovává uvolněný vzhled

5. Může pomoci eliminovat dvojitou bradu

6. Posílí vaše sebevědomí

Kat Dymáková – Jógu jsem si zamilovala v roce 2000 v Londýně, kde jsem žila. Od začátku jógu vnímám nejen jako pouhé cvičení těla, ale jako nástroj jak zklidnit mysl, vrátit se sama k sobě, jako cestu k vnitřní vyrovnanosti a spokojenosti. Studovala jsem na Fakultě humanitních studií UK, kde jsem se zaměřovala zejména na psychologii. V roce 2018 jsem si splnila svůj dávný sen a v indickém Rishikeshi jsem si své vzdělání „o člověku“ doplnila o východní učení a absolvovala kurz učitele jógy RYT 200 (Yoga Alliance). V Indii jsem také absolvovala kurz ajurvédské marma masáže. V současné době se účastním výcviku učitele jógy YTT 300 (Yoga Alliance). Vyučuji vinyásu, hatha jógu a jógu pro ženy po porodu. Ve svých hodinách ctím filosofii jógy, respektuji možnosti a pocity svých studentů, zaměřuji se na správné provedení jednotlivých ásan a propojení dechu, mysli a pohybu. 

Lucie Podlucká – Jóga si mě našla před více než patnácti lety a stala se neodmyslitelnou součástí mých dnů. Jógu chápu nejen jako tělesnou aktivitu, ale především životní nastavení. Před lety jsem absolvovala Kurz učitele jógy u České akademie jógy, kde jsem studovala tradiční jógu. Následovaly další tréninky v Indii, na Bali, ve Španělsku a Německu. Vzdělávání chápu jako nekonečnou paralelu mojí jógové cesty. Setkat se můžeme na lekcích hatha jógy, yin a vinyásy, ale také na pilates s reformery, jsem certifikovaný lektor pro SUP jógu (jóga na paddleboardech), mám kruz sportovního výživového poradenství. Věřím, že jóga dělá svět lepším 🙂

Cena workshopu 990,-

Rezervace na info@yogamovement.cz

Naše lekce

Vyber si svou lekci a styl jógy, který tě nejvíc baví.

^