Novoroční Workshop zaměřený na péči o tělo, tvář i duši.

15.1. 2023 14:30-17:30

Yin & Yang Flow

V první části workshopu se nejprve ponoříme do zklidňující yin praxe zaměřené na hluboké protažení pojivových tkání s následnou yang vinyasa slow flow pro rozproudění energie do celého těla. Tato lekce kombinuje dva protichůdné principy (jin a jang, klidnou a aktivní jógu) pro dokonalou harmonizaci těla i mysli.

Výroba obličejového oleje dle individuálních potřeb

Ve druhé části workshopu nás čeká výroba unikátní kompozice rostlinných a éterických olejů s aromaterapeutkou z Rosa Aromatherapy. Směs vytvoříme tak, aby vyhovovala Vašim konkrétním požadavkům. Produkt doplníme také o aktivní látky, které budou pleť hýčkat ještě více.

Face Gym 

Ve třetím bloku workshopu se budeme věnovat práci s obličejovými svaly a pletí. Svaly obličeje protáhneme, posílíme a uvolníme v nich napětí pomocí efektivních cviků. Své pleti dopřejeme vysoce pečující samomasáž právě namíchaným obličejovým olejem. Naučíte se, jak si jednoduše pomoci od otoků v obličeji, jak pleť snadnou a přírodní cestou povzbudit a rozzářit. Výsledky uvidíte okamžitě.           Workshop vedou Katka Dymáková a Jana Hanulíková.

Cena 1500,- Kč

Lekci můžete zakoupit v naší aplikaci online nebo ve studiu.

^