O STUDIU
YOGA MOVEMENT

YOGA MOVEMENT, studio inspirované boutiqovými studii v Jihovýchodní Asii, jsme vytvořili pro všechny, kteří hledají prostor pro svou jógovou praxi, ať už s ní začínají nebo ji chtějí posunout dál.

Chtěli jsme vytvořit prostor, ve kterém se budete cítit skvěle nejen díky józe. Proto u nás najdete pohodlnou lounge zónu, vždy teplý bylinkový čaj nebo čistou vodu, eco jógamatky, které nekloužou ani při dynamické lekci a prostorné zázemí v šatnách.

A protože jóga je pro všechny, opravdu pro všechny, v rozvrhu najdete lekce klidné, dynamické i restorativní. Lekce zaměřené na detail v pozici nebo plynulé sekvence.

Každou lekci jsme pojmenovali, a to proto, že každý lektor má totiž vlastní styl učení, jiné pozadí svého jógového vzdělání a osobní přístup. Proto jsme dali každé lekci jméno, která odráží styl a individualitu lektora. I přestože v rozvrhu najdete netradiční názvy, všechny lekce navazují na tradiční jógovou filosofii a následují tradice Hatha a Vinyasa jógy.

Najdi si svojí lekci

– Sály –

Studio má dva sály pro přibližně 20 lidí. Skvělý zvuk, který Vás vnese do plynulých sekvencí, kvalitní vzduchotechnika, která Vám dovolí dobře dýchat po celou lekci a podlahové topení, které Vás udrží v teple i během chladných dní.

– YOGA MATS –

Jógamatky na Vás čekají v sále. Na základě naší vlastní praxe jsme pro Vás vybrali ty nejlepší, které nekloužou ani při dynamické józe.

– ŠATNY –

Šatny jsou vybaveny sprchami, ale i make up zónou vybavenou např. fény, takže můžete po lekci pokračovat svěží a upravení. Ručníky nechte doma, ty na Vás u nás čekají taky.

– LOUNGE ZÓNA –

Před lekcí i po lekci můžete stravit čas v lounge zóně, osvěžit se čajem nebo vodu. Nebo jen popovídat s kamarády. Je to na Vás.

– Recepce –

Na recepci Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy, zapíšeme Vás na lekci nebo třeba uvaříme kávu.

– Store –

PRACTICE FREELY & LAYER UP IN STYLE – s ODIVI jsme pro Váš vytvořili speciální jógovou kolekci, ve které se budete cítit volně, pohodlně a zároveň v ní můžete stylově pokračovat třeba na kafe s kamarády.

– Rezervace –

Po první návštěvě studia si můžete stáhnout aplikaci Yoga Movement Prague, kde uvidíte aktuální rozvrh a lekci si můžete jednouše a rychle rezervovat.

Rezervace
^