Workshopy

Workshopy

ROXY SURF YOGA & FITNESS

Značka Roxy s námi připravila na neděli 10. listopadu speciální akci, během které proběhnou hned dvě rozdílné lekcesurf yoga praxe a surf fitness workout. Obě budou vedené zkušenými a oblíbenými lektorkami Veronikou Ševčíkovou a Kateřinou Klemšovou.

Pokud nemáte žádné zkušenosti se surfingem, tak se vůbec nebojte přihlásit. Surfing je jeden z nejkomplexnějších sportů vůbec, a proto vám lekce s touto tématikou dají hodně, i když nesurfujete.

Po sportovním výkonu vás odměníme piknikem a budete si moci na památku odnést i fotku z instaxu. A pozor, prvních 25 přihlášených dostane dárek od ROXY!

ROXY SURF YOGA PRAXE

Great for balance, strength and a good mindset.

Propojení jógy a surfu v teorii a praxi. Lekce bude zaměřená na procvičení partií těla, které jsou při surfování nejvíce namáhané, a to jsou bedra, ramena a kyčle. Prostřednictvím ásan se naučíme, jak tyto části těla posílit, zaměříme se na stabilitu, koncentraci a celkové porozumění pohybu. Umění koncentrace na dech a schopnost se soustředit je dovednost, kterou zúročíme nejen při surfingu. Díky tomu si užijeme každý moment na vlnách i v běžném životě. 

Lektor: Veronika Ševčíková

ROXY SURF FITNESS WORKOUT

To be good at surfing you need to be surf fit!

Trénink inspirovaný surfováním nevyžaduje neopren ani lámající se vlny. Je zaměřený na pevnost středu těla a výbušnou sílu nohou. Čeká vás skupinový intervalový trénink s vysokou intenzitou. Cviky jsou poskládány tak, aby napodobovaly zážitek ze surfování, od pádlovaní, přes výskoky na surf až po vyrovnávací cviky na balanc. Zapomeňte na izolované cviky, v tréninku zapojíme více svalových skupin najednou, spálíme tím více kalorií, navýšíme kapacitu plic a posilníme srdce.

Lektor: Kateřina Klemšová

Datum: neděle 10. listopadu 2019 (10:00-14:00)

Program:

ROXY Surf Yoga Praxe – Veronika Ševčíková (60 minut)

ROXY Surf Fitness Workout – Kateřina Klemšová (60 minut)

Instax photoshooting

#MakeWavesMoveMountains piknik

Cena: 500 Kč*

*pro prvních 25 přihlášených ROXY dárek! 🙂

Rezervovat

YOGA GANG MASTERCLASS

17.11. 2019 / 14.00 – 16.30

Join Klárka Pokorná for her long Masterclass that will take your practice on another level.

Cool playlist, sweat and fun
We don’t need to describe this class so much . If you want to experience interesting flow some new and challenging poses or moves, sweet stretches, deep and long shavasana. This class is perfectly for you. 🖤

Early bird until 10.11. 2019 750,- Kč

Price 800,- Kč

Rezervovat

HANDSTAND ARCHITECTURE

Sunday 19.1. 2020 / 14.00 – 16.30

Workshop with Klárka Pokorná

Do you want to learn more about handstand or do you dream about doing handstand? You don’t have to dream anymore! We will go through all the alignment, techniques which will help you to start with your handstand practice and to find the balance not only on your handstand.

Suitable for beginners.

Price 900,- Kč

Rezervovat

Kurzy

JÓGA OD ZAČÁTKU III

Kurz 4.11. – 9.12 2019 / 6 lekcí

Začněte s jógou od úplných základů, naučte se správně základní pozice, na kterých potom můžete stavět v další jógové praxi.

A pokud patříte mezi stále začínající jogíny, přijďte si své poznatky osvěžit.

Navážeme na kurz Jóga od začátku II. Na prvních dvou lekcích si vše, co jsme se naučili, připomeneme a v dalších rozvineme jednotlivé pozice.

Pozornost budeme více věnovat také technikám dechu.

Při těchto lekcích se zároveň naučíte používat pomůcky jako například bloky či pásečky tak, abyste dosáhli správného anatomického nastavení pozice.

Kurz povede Lenka Pokutová.

Cena 1 400 ,- Kč

Rezervovat
^