Workshopy

Workshopy

ROXY SURF YOGA & FITNESS

NEDĚLE 14.6. 2020

Značka Roxy připravila společně s pražským studiem Yoga Movement na neděli 14. června opět speciální akci, během které proběhnou hned dvě rozdílné lekcesurf yoga lekce a surf fitness workout. Obě budou vedené zkušenými a oblíbenými lektorkami Veronikou Ševčíkovou a Sarah Vegnerovou. Celá akce proběhne outdoor na nově otevřeném rooftopu OC Nový Smíchov. 

Pokud nemáte žádné zkušenosti se surfingem, tak se vůbec nebojte přihlásit. Surfing je jeden z nejkomplexnějších sportů vůbec, a proto vám lekce s touto tématikou dají hodně, i když nesurfujete.

A pozor, v rámci lekcí bude probíhat #ROXYchallenge, ve které můžete vyhrát ROXY ceny! Po sportovním výkonu vás odměníme piknikem a budete si moci na památku odnést fotku z instaxu.

ROXY SURF YOGA LEKCE

“Great for balance, strength and a good mindset.”

Propojení jógy a surfu v teorii a praxi. Lekce zaměřená na procvičení partií těla, které jsou při surfování nejvíce namáhané, a to jsou bedra, ramena a kyčle. Prostřednictvím ásan se naučíte, jak tyto části těla posílit, zaměříte se na stabilitu, koncentraci a celkové porozumění pohybu. Umění koncentrace na dech a schopnost se soustředit je dovednost, kterou zúročíte nejen při surfingu. A díky tomu si užijete každý moment na vlnách i v běžném životě. 

Lektor: Veronika Ševčíková

ROXY SURF FITNESS WORKOUT

“To be good at surfing you need to be surf fit!”

Trénink inspirovaný surfováním nevyžaduje neopren ani lámající se vlny. Je zaměřený na pevnost středu těla a výbušnou sílu nohou. Čeká vás skupinový intervalový trénink s vysokou intenzitou. Cviky jsou poskládány tak, aby napodobovaly zážitek ze surfování, od pádlovaní, přes výskoky na surf až po vyrovnávací cviky na balanc. Zapomeňte na izolované cviky, v tréninku zapojíme více svalových skupin najednou, spálíme tím více kalorií, navýšíme kapacitu plic a posilníme srdce.

Lektor: Sarah Vegnerová

Datum: neděle 14. června 2020 (9:00-14:00)

Lokace: Rooftop OC Nový Smíchov, Praha 5

Program:

9:00 Open doors

9:30 Zahájení

10:00 ROXY Surf Yoga lekce / Veronika Ševčíková / 60 minut

11:30 ROXY Surf Fitness workout / Sarah Vegnerová / 60 minut

12:30 Instax photoshooting / #MakeWavesMoveMountains piknik 

#ROXYchallenge o věcné ROXY ceny

Cena: 750 Kč

Rezervovat

LET’S TWIST!

28.6. 2020 / 17.00 – 19.00

Alignment of twists based on the Iyengar methodology Mini Intensive workshop by Bhavna Rani

It is through the alignment of the body that I discovered the alignment of my mind, self and intelligence” B.K.S. Iyengar. Light on Life.

TWISTS

The turning or twisting of the spine along with the abdomen in any asana is called Parivrtta Kriya. Twists create mobility in the spine by giving lateral rotational movement, these poses are essential for everyone since they delay aging of the muscles of the spine and back. Twist poses  are for the healthy spine.

WHAT TO EXPECT

You can expect a dynamic and active workshop where you will:

Learn the necessary actions and arrows of movement to perform the Twists.

Learn the concept of lateral extensions of the spine to give it freedom for rotation. 

Look at different bodies performing the same asana and visualize how by applying the correct actions you can bring the body in alignment physically and energetically.

THIS WORKSHOP IS FOR:

This workshop is for yoga students with at least (0-1 years) yoga experience. It is a great opportunity to deepen their knowledge on the anatomical asana alignment and techniques to adjust the asanas for different body types and conditions. This workshop is prepared where they gradually become familiar with how to consciously control your body. You begin to realize the connection between mind and body.

Price 650,- Kč

Rezervovat

Kurzy

ZÁKLADY JÓGY II

Kurz 8.6. – 29.6. 2020 / 17.00 – 18.30 / 4 lekcí

Po otevření studia pokračujeme s Mílou v kurzu, který se již rozběhl v březnu. Zbývají nám ještě 4 lekce 🙂

Jóga představuje velice systematický přístup, který vede od každodenního života k duchovnímu.

Je to cesta od těla k duši.

Abychom si vypěstovali povědomí o svém těle, je třeba porozumět pohybům svého těla, rovnováze, možnostem, koordinaci, pružnosti a jeho pevnosti.

Pro počáteční porozumění ásan platí určitá pravidla, o kterých si povíme. A naučíme se správně provádět několik základních ásan, které jsou vhodné pro každodenní využití.

Seznámíme se s vnějšími vrstvami svého těla, naučíme se své vlastní tělo navnímat a porozumět mu.

Naučíme se propojit své paže, dolní končetiny, prsty rukou a nohou, zápěstí, kotníky a lokty, kolena, ramena a kyčelní klouby, toto propojení povede hlouběji dovnitř. Zde začíná vnitřní cesta jógy.

Praxe jógy vede nesoustředěnou a roztříštěnou mysl do soustředěného a reflektivního stavu. Jako věda se zabývá zdravím  silou a ovládnutím těla stejně jako mysli. Je to i filosofie, která žáka připraví na dosažení rovnováhy a umožní mu čelit potížím života, smutkům a radostem s vyrovnaností.

Kurz povede Míla Kalousová.

Cena 1 400 ,- Kč

Rezervovat
^