Workshopy

Workshopy

HANDSTAND ARCHITECTURE

Sunday 19.1. 2020 / 14.00 – 16.30

Workshop with Klárka Pokorná

Do you want to learn more about handstand or do you dream about doing handstand? You don’t have to dream anymore! We will go through all the alignment, techniques which will help you to start with your handstand practice and to find the balance not only on your handstand.

Suitable for beginners.

Price 900,- Kč

Rezervovat

YSP X MITROWICZ WEEKEND RETREAT 8.-10.5. 2020

Feel it. Live it. Do it. Experience yoga and nature.

Three days full of yoga, zen, nature, good vibes & great food. That’s all you need for a weekend getaway from a city jungle or your busy lifestyle.

WHAT’S ON THE MENU?

SUNRISE MEDITATION YOGA AT THE CHATEAU CHAMBER BRUNCH by MIKYNA COOKING CLASS
YOGA UNDER THE STARS DINNER BY THE FIRE
& much more…

Rezervovat

Yoga & Aromatherapy – Winter

26.1. 2020 / 14.00 – 16.30

Pojďme společně propojit světy jógy a aromaterapie a poznat, jak díky nim můžeme podpořit tělo i mysl v dlouhých chladných měsících.
Workshop “Yoga & Aromatherapy – Winter” spojí klidnou a hlubokou jógovou praxi s pečující aromaterapií.

Dozvíte se, jak nám jóga a aromaterapie mohou pomoci k nastolení přirozené rovnováhy v zimním období. Během jógové praxe budeme pomocí směsí éterických olejů formou jemné energetické marma masáže stimulovat body meridián. Povíme si, jak bezpečně a účinně používat éterické oleje a hydroláty. Projdeme se dechem lesa a poznáme účinky olejů (nejen) z dřevin a jejich blahodárný vliv na naše zdraví.
Zúčastněné čeká krásné odpoledne plné vůní, odpočinku, protahování, péče a poznatků a také jedinečný DÁREK!
Vítány jsou všechny věkové kategorie a všechny stupně pokročilosti jógové praxe.

Jana Hanulíková je spoluzakladatelkou Rosa Aromatherapy. Aromaterapii vystudovala před 11 lety v ČR (Asociace českých aromaterapeutů) a od té doby se jí intenzivně věnuje.

Kat Dymáková vede lekce vinjásy a hatha jógy. Lektorský kurz RYT200 (Yoga Alliance) a kurz Marma Massage Therapy absolvovala v Rishikeshi v Indii.

Cena 800,- Kč

Rezervovat

Kurzy

ZÁKLADY JÓGY

Kurz 6.1. – 10.2 2020 / 17.00 – 18.30 / 6 lekcí

Jóga představuje velice systematický přístup, který vede od každodenního života k duchovnímu.

Je to cesta od těla k duši.

Abychom si vypěstovali povědomí o svém těle, je třeba porozumět pohybům svého těla, rovnováze, možnostem, koordinaci, pružnosti a jeho pevnosti.

Pro počáteční porozumění ásan platí určitá pravidla, o kterých si povíme. A naučíme se správně provádět několik základních ásan, které jsou vhodné pro každodenní využití.

Seznámíme se s vnějšími vrstvami svého těla, naučíme se své vlastní tělo navnímat a porozumět mu.

Naučíme se propojit své paže, dolní končetiny, prsty rukou a nohou, zápěstí, kotníky a lokty, kolena, ramena a kyčelní klouby, toto propojení povede hlouběji dovnitř. Zde začíná vnitřní cesta jógy.

Praxe jógy vede nesoustředěnou a roztříštěnou mysl do soustředěného a reflektivního stavu. Jako věda se zabývá zdravím  silou a ovládnutím těla stejně jako mysli. Je to i filosofie, která žáka připraví na dosažení rovnováhy a umožní mu čelit potížím života, smutkům a radostem s vyrovnaností.

Kurz povede Míla Kalousová.

Cena 1 400 ,- Kč

Rezervovat
^