Workshopy

Workshopy

Fall in Love with Backbends

Sunday 16.2. 2020 / 14.00 – 17.00
Workshop s Klárkou Pokornou

Workshop focused on shoulder and back mobility and flexibility. We will work on poses like wheel, wild thing , bow pose and camel. This workshop will help you to understand how to do the backbends safely with more benefits for your body.

Inverted backbends

Take your backbend inverted. First understand how to safely and effectively deepen your backend by exploring new backbend techniques and tools for the practice. You will learn how to open and strengthen the body while deepening our backbends into several different inversions. Exploring scorpion, forearm scorpion, hollowbacks, forearm hollowbacks and all their variations. All levels are welcomed.

Máte rádi záklony a chtěli byste je posunout na další level? Tak právě pro Vás je tento workshop. Nejdříve se naučíte jak správě a efektivně zlepšit svoje záklony, pomocí nových různých druhů cvičení a technik. Vyzkoušíte si pozice jako Hollowback a všechny eho varianty, Škorpion jak na prědloktích tak i ve stoji na rukou.

Workshop vhodný pro všechny.

Early bird 900,- do 9.2. 2020

After 9.2. 2020 950,-

Rezervovat

YSP X MITROWICZ WEEKEND RETREAT 8.-10.5. 2020

Feel it. Live it. Do it. Experience yoga and nature.

Three days full of yoga, zen, nature, good vibes & great food. That’s all you need for a weekend getaway from a city jungle or your busy lifestyle.

WHAT’S ON THE MENU?

SUNRISE MEDITATION YOGA AT THE CHATEAU CHAMBER BRUNCH by MIKYNA COOKING CLASS
YOGA UNDER THE STARS DINNER BY THE FIRE
& much more…

Rezervovat

Kurzy

ZÁKLADY JÓGY II

Kurz 2.3. – 6.4. 2020 / 17.00 – 18.30 / 6 lekcí

Jóga představuje velice systematický přístup, který vede od každodenního života k duchovnímu.

Je to cesta od těla k duši.

Abychom si vypěstovali povědomí o svém těle, je třeba porozumět pohybům svého těla, rovnováze, možnostem, koordinaci, pružnosti a jeho pevnosti.

Pro počáteční porozumění ásan platí určitá pravidla, o kterých si povíme. A naučíme se správně provádět několik základních ásan, které jsou vhodné pro každodenní využití.

Seznámíme se s vnějšími vrstvami svého těla, naučíme se své vlastní tělo navnímat a porozumět mu.

Naučíme se propojit své paže, dolní končetiny, prsty rukou a nohou, zápěstí, kotníky a lokty, kolena, ramena a kyčelní klouby, toto propojení povede hlouběji dovnitř. Zde začíná vnitřní cesta jógy.

Praxe jógy vede nesoustředěnou a roztříštěnou mysl do soustředěného a reflektivního stavu. Jako věda se zabývá zdravím  silou a ovládnutím těla stejně jako mysli. Je to i filosofie, která žáka připraví na dosažení rovnováhy a umožní mu čelit potížím života, smutkům a radostem s vyrovnaností.

Kurz povede Míla Kalousová.

Cena 1 400 ,- Kč

Rezervovat
^