BOHEMIAN GRAVITY WS WITH YEMI IN PRAGUE

14.4., 15:00 – 17:30

Rád bych Vás srdečně pozval na můj workshop v Česku po několika letech cestování po světě, kde jsem čerpal inspiraci a trávil čas s umělci, učiteli, mentory i členy domorodých kmenů. Název workshopu navazuje na mou práci se souborem Národního divadla, se kterým jsme zpracovávaly téma hledání svobody a cestu k vlastní kreativitě.

Mým cílem je vytvořit společně s vámi bezpečné prostředí pro sdílení této inspirace, nových přístupů k pohybové praxi a především naplnění kreativní energie na začátku nového roku. Těším se na společně strávený čas a doufám, že si to všichni užijeme.

1. lekce: Bohemian – Imaginative Movement

15:00 – 16:15

Tato pohybová praxe čerpá ze základů jógy, somatické terapie a intuitivního pohybu. Lekci zvládne každý bez ohledu na předchozí zkušenosti, flexibilitu či sílu. Během tréninku propojíme pohyb těla s vnitřní představou a vnímáním toku energie, díky které integrujeme i ty nejjemnější svalové struktury a uvolníme napětí nahromaděné opakováním nevědomých pohybových stereotypů. Dynamickou i relaxační atmosféru doprovází etnická a instrumentální hudba. Stačí volné oblečení a voda. Praxe probíhá na boso.

2. lekce: Gravity – Yin Sensory Experience

16:30 – 17:30

Lekce, během které většinu času trávíme na zemi, postupně uvolňuje jednotlivé partie jak skrze jogové ásany, tak skrze vlastní dech, vnímání zvuku, vůně a techniky vedoucí meditace. Součástí praxe je také krátká část dechového cvičení, které pomáhá přesunout kontrolu z hlavy do těla. Lekce je vhodná pro všechny úrovně zkušeností, protože intenzitu si nastavuje každý účastník sám. Stačí teplejší volné oblečení a pro ty, kdo chtějí, i ponožky na nohy.

CENA: 950,-

^