Restorativní Jóga & Face Gym  

Sobota 14. 5. 2022 | 16:00 – 18:00

Víte, jak co nejefektivněji obnovit rovnováhu organismu zatímco se pasivně protahuje celé tělo během hlubokého odpočinku? Odpovědí je restorativní jóga. Přijďte ji vyzkoušet na workshop „Restorativní jóga a Face Gym“. A proč si nenechat ujít Face Gym? Již po prvním cvičení bude vaše pleť znatelně mladší a rozzářenější.

RESTORATIVNÍ JÓGA

V prvním bloku workshopu se budeme věnovat restorativní józe. Naučíte se relaxačním dechovým technikám a v pohodlných pozicích na podložce si hluboce odpočinete a dovolíte regenerovat nejen unaveným či namoženým svalům, ale i své mysli. Při praxi budeme používat bolstery, cihličky, popruhy a deky pro dokonalé pohodlí.

FACE GYM

Ve druhém bloku se budeme věnovat práci s obličejovými svaly a pletí. Svaly obličeje protáhneme a posílíme a pleti dopřejeme efektivní sebemasáž. Výsledky uvidíte okamžitě.

BIO Kat Dymáková

Jógu jsem si zamilovala v roce 2000 v Londýně, od té doby je nedílnou součástí mého života. Vystudovala jsem Fakultu humanitních studií UK, kde jsem se zaměřovala zejména na psychologii. V roce 2018 jsem si splnila svůj sen a v indickém Rishikeshi jsem si své vzdělání „o člověku“ doplnila o východní učení a získala certifikaci RYT 200 (Yoga Alliance). V Indii jsem také absolvovala kurz ajurvédské marma masáže. V roce 2021 jsem získala certifikaci RYT 300 (Yoga Alliance) v USA. Vyučuji vinjásu, hatha jógu, jógu pro ženy po porodu, yin jógu, restorativní jógu a jóga nidru. Ve svých hodinách ctím filosofii jógy, respektuji možnosti a pocity svých klientů, zaměřuji se na správné provedení ásan a propojení dechu a pohybu. 

CENA 590,-

^