ESSENCE, SOUND, MEDITATE

 25.11, 17:00 – 19:30

Aromaterapie, jóga, síla léčivých zvuků a meditace.

Koombinace vůní, jógy, zvuků a meditace vytváří komplexní prostředí, které podporuje hlubší ponoření se dovnitř sebe, uvolnění a regeneraci.

1. ESSENCE: Aromaterapie využívá vůni esencialních olejů, má mocný vliv na naše SMYSLY A EMOCE. Vůně mohou podporovat relaxaci a uvolnění. Vůně mohou povzbuzovat energii a učit sílu soustředění se. Pro tuto praxi zvolíme kombinaci vůní YANG & YIN.

2. JÓGA: Jógové pozice a dechová cvičení, která využijeme k posílení těla, zlepšení flexibility a uvolnění napětí. Podpoříme soustřední se a klid mysli. Propojení jógy s vůněmi posiluje celou praxi. Vůně pomáhají stimulovat smysly a prohlubují zážitek z jógové praxe.

3. SOUND: Zvuky mají mimořádnou “moc” ovlivňovat naše fyzické a energetické tělo. Léčivé zvuky, jako například tibetských mís – zvuky přírody, mohou mít terapeutické účinky. Zvukové vibrace pronikají hluboko do našeho těla a pomáhají uvolnit napětí, harmonizovat energetická centra a prohlubovat stav meditace.

 4. MEDITACE: Meditace je stav vědomí, ve ktrém se soustředíme na přítomný okamžik a propojujeme se s vnitřním klidem a vědomím.

Propojení vůní, jógy, zvuků a meditace vytváří ideální podmínky pro hluboké ponoření se do meditativnho stavu. Vůně pomháhají při relaxaci a vytvářejí tak atmosféru harmonie. Jóga připravuje tělo a mysl na meditaci. Léčivé zvuky slouží jako prostředek k prohloubení stavu meditace a harmonziace energie.

Early bird cena do 25. 9.: 690,-

FULL PRICE: 790,-

^