Fountain Edition – The One & Only

Jestli jste si mysleli, že po cvičení jógy na střeše Lucerny, v prostorách baroktního sálu na Malé straně a v neposlední řadě v krásné funkcionalistické vile na Barrandově, vás už nemůžeme s ničím překvapit. OPAK JE PRAVDOU. Představujeme vám další místo ze série Yoga&Special places – THE ONE AND ONLY PLACE, kterým je okouzlující Křižíkova fontána.

A ano budeme cvičit přímo ve fontáně.

Těšíme se na Vás!

YSP girls

SCHEDULE

5.30 – 7.00

Sunrise Yoga in Singing Fountain & live music ‪/ Adéla Porubská

Vzpomenete si, kdy jste naposledy viděli ranní rozbřesk a vnímali ho naplno? Na tuto lekci se určitě vyplatí si přivstat. 
Celá lekce bude plynout v jemném ranním tempu, abyste mohli načerpat atmosféru tohoto krásného místa, užít si zpívající fontánu i živou hudbu.

7.15 – 8.15

Selflove Flow / Maisha Yael Rindle

Start this amazing day with a mindful vinyasa class and learn more about the practice of self love. 
So what is self love?
when talking about self love we’re not talking about being selfish. Self love is self-worth; self respect. Because when we respect ourselves we can create a deeper understanding and respect towards the world around us.
This class will be all about a healthy relationship between the outer world and your inner self, confidence boosting asanas and simply good times on the mat. 

8:00 – 9.00

Run & Fun/ Tereza Dell

Na této lekci si běh opravdu užijete. Zjistíte, že běhání může být zábava a že každý může s běháním začít kdykoliv a kdekoliv bez bolesti a s úsměvem na tváři.

Kromě průpravných běžeckých cviční se můžete těšit na běžeckou abecedu a spoustu dalších prvků, kterými uchopíte běh trochu jinak. 

8:30 – 9.45

Essence Therapy for Body & Mind/ Daniela Baci‬ ‪Bacíková

Spojení těla, mysli a omamných esencí – dokonalá souhra tří elementů, které probudí vaše smysly.

Pojďte společně s naší Baci načerpat novou energie, sílu a štěstí, které vás bude provázet nejen celým dnem na #ysp.

10.00-11.00

Art of Movement / Klára Pokorná & Martin Frank ‪

We all are movers , our body is build up to move, not to sit on the chair or in the car. That’s why we struggle with lower back pain or headache. Through animal locomotion, mobility and fascia exercises we will get back all the range of motion of your joints and fascia, which will help you to prevent or heal the injuries, release pain and stiffness. Are you ready to awake your inner animal?

10.30-11.30

Strong Vinyasa for Sexy Body / Simona Stanton ‪

11.00 – 12.30

Cooking class with Mikyna /Workshop‬ ‪

12.45 – 14:15

Acro yoga / Katka Burešová‬

Pojďte s námi zjistit, jak báječné je překonávat výzvy ve dvou a více lidech. Pojďte s námi objevit, že zvládnete mnohem víc, než jste si kdy dokázali představit. Pojďte s námi létat.
 
Už jste někdy acro jógu zkoušeli, ale nemáte moc času trénovat, tak se vám to už trochu vypařilo? Acro jógu zkoušíte občas z videií, ale některých prvků se bojíte, nebo nevíte jak na ně? Ještě nikdy jste acro jógu nezkoušeli, ale máte chuť zjisti jaké to je, bezpečně si zalétat? Pak je tohle workshop pro vás!
 
3 hodiny partnerské jógy pro začátečníky i ty, co již acro jógu někdy zkoušeli Nepotřebujete ani parťáka, ani předchozí zkušenosti, přijďte to vyzkoušet!
 
Workshop bude vhodný i pro ty, kteří nebyli na žádném acro workshopu – jako vždycky projedeme i základy. Acro jóga vychází z prvků jógy, z dynamiky akrobacie a přidává i špetku pečující thajské masáže. Díky tomu buduje sílu, ale i důvěru, zlepšuje koordinaci a schopnost spolupráce i komunikace. Ale hlavně je hravá. Nemusíte se bát žádných velkých složitostí nebo toho, že jste jógu nikdy nezkoušeli. Není třeba ani předchozí zkušenost, ani partner. Stačí přijít jen s dobrou náladou a chutí zkusit něco nového.
 
Workshop je určen především úplným začátečníkům, ale i mírně pokročilí se nudit nebudou.
 
Acro jóga vás bude bavit. Nebojte se a přijďte zkusit létat!

‪13.15 – 14:15

It’s all about Vinyasa / Dominika Červinková ‪

Vinyasa je dynamickým prvkem jógy. Jde o spojení dechu a pohybu. A my jako praktikanti jógy bychom se měli snažit provádět toto spojení velmi precizně. A.G. Mohan její důležitost vysvětluje ve své knize Yoga Therapy takto: Abychom ozdravili tělo potřebujeme dělat krátké výdrže v ásanách a během naší praxe vytvářet teplo. Tedy praktikovat vinyasu ve spojení se správným dechem

It’s really all about Vinyasa. Dech je průvodcem naším jógovým cvičením a zároveň také velkým pomocníkem, který dovede při jeho správném toku velmi odlehčit i v těžkých ásanách. A v tomto duchu se povede naše společná hodina na #YSP

‪14.30 – 16:00

 Water mandala flow & Yoga Nidra / Arianna ‬Santucci ‪

15:45 -16:45

Calisthenics / Petr Skokan

Základy kalisteniky s Petrem. 

16:15 -17:15

Ballet Movement Flow‪ / Helena Bártlová

Zažijte atmosféru pravého tanečního tréninku. Vysoce energetická a dynamická hodina, která integruje prvky baletu, tance a strečinku. Prostřednictvím krátkých choreografií na hudbu zlepšíte svou flexibilitu, koordinaci, sílu, vytrvalost a získáte větší pohybovou eleganci a noblesu.

Hodina je určena pro všechny nehledě na jejich taneční zkušenosti.  Inspirativní hudba dotváří atmosféru celé lekce, která trvá 60 minut.

Přijď si to užít!

17:30-18:45

How to take great IG pictures / Photography Workshop / Martin Frank ‬ ‪

19.00

Tombola & Welcome Drink‬ ‪

19.30 – 21.30

YSP Special Sunset Yoga in Singing Fountain with live music and light show / Klára Pokorná

Již tradičně zakončí celý den svou lekcí Klára Pokorná. Ta si na pomoc přizve nejen západ slunce, ale také živou hudbu a vodu Křižíkovy fontány. Její 2h ultimate yoga experience lekci si nesmíte nechat uniknout. Lekce je určená pro začátečníky i pokročilé a provede vás vinyasou i uklidňující meditací, tak, aby každý načerpal sílu onoho místa a domů odcházel s blaženým pocitem.

All Day Pass / 950 Kč

Drop In / 300 Kč

Good Deal for Three / 650 Kč

Sunset Drop In / 400 Kč

All Day Pass platí na všechny lekce a workshopy včetně Sunset lekce.

Akce proběhne za každého počasí. 

^