GONG BATH & SOUNDHEALING

27.1. 2024. 11:30 – 13:00

LUCIE PŘIBYLOVÁ

Ponořte se do zvuků a léčivých frekvencí nástrojů, které budou procházet každou buňkou vašeho těla. Nechte se unášet vibracemi a během soundhealingu si dovolte prožít stav, kdy nemusíte NIC. 

Vibrace gongu s frekvencí zvuků křišťálových mís vás během chvilky dostanou do hlubokého relaxačního zážitku a hluboké meditace, aniž byste museli cokoli dělat. Během gongové lázně se dostanete do neutrálního stavu, při kterém se může spustit proces sebeléčení. Vibrace jsou hojivé pro váš nervový systém a regenerují buňky celého těla. Během soundhealingu uvolníte svou mysl, snížíte stres a napětí, zlepšíte spánek a povzbudíte imunitní systém. Na duchovní úrovni vyčistíte a vyvážíte jednotlivé čakry a vaše jemnohmotné tělo. Během soundhealingu s gongem, křišťálovými mísami a tibetskými miskami budete mít prostor ponořit se sami do sebe.

Během gongové lázně se ocitnete někde mezi časem a prostorem… a dokážete se dostat do stavů MEZI TADY A TAM, TEHDY A TEĎ.

A trochu z vědeckého soudku:
Tóny a vibrace gongu dokáží posunout mozkové vlny ze stavu beta (normálního bdělého vědomí) do stavu alfa a theta, kde je mysl uvolněná a může se obnovovat. Trávení času ve stavech alfa a theta snižuje stres, zlepšuje krevní tlak, stimuluje kreativitu, paměť, soustředění a podporuje klidnou náladu. Vibrace gongu mohou mít na náš život INTENZIVNÍ až terapeutický účinek, napomáhají nám odstranit blokády a navrátit se do přirozené rovnováhy.  

Vibrace gongu stimulují nervová zakončení po celém těle, a tak můžete mít prožitky fyzické a emocionální.

Účinky vibrací gongu a frekvencí zvuku křišťálových mís

– Stimulují imunitní systém (buňky se během hraní dostanou do neutrálního stavu a mohou tak nastartovat vlastní proces sebeléčení)
– Na fyzické úrovni upravují tlak, srdeční tep, uvolňují svalové napětí a regulují hormonální a nervový systém
– Uvolňují neutichající mysl
– Snižují stres a úzkost
– Pomáhají zlepšovat spánek (již 45 minut zvuku gongu působí na tělo jako hluboký spánkový cyklus)
– Nabijí vás energií
– Zlepšují duševní a emoční čistotu
– Čistí a harmonizují čakry
 – Zmírňují fyzickou bolest

CENA: 650,- 

^