Kurz | Základy Jógy

Vybudujte svou jógovou praxi na správných základech skrze Iyengar jógu, která vás naučí poslouchat své tělo.

Kurz bude probíhat každou středu od 16:00 – 17:00 s lektorkou Mílou Kalousovou.

14.9. 2022 – 26.10. 2022 (kurz zahrnuje šest lekcí, mimo svátek 28.9.)

Kurz je vhodný pro všechny stupně pokročilosti.

Kontinuální praxe se stejnou skupinou, kde budeme navazovat na předchozí lekce. Je to cesta, jak si asány správně osvojit a nedělat zásadní chyby, které mohou našemu tělu ublížit.

Do lekci budou postupně vkládány rotace, abdominální asány a obrácené pozice. Budeme střídat dynamické sekvence s výdržemi v pozicích, relaxací i pranayamou. Během pár týdnů pravidelné praxe sami pocítíte rozdíl.

Tělo i mysl se zklidní a uvolní.
Všechny systémy v těle se postupně harmonizují, budete plní energie a vitality.

Iyengar jóga je jeden z hlavních světových stylů jógy založený na učení B.K.S. Iyengara. Metoda klade důraz na preciznost a srovnání těla a postupnou práci dovnitř.
Učitelé této metody mají hluboké praktické i terapeutické porozumění a umí jej aplikovat dle potřeby na různé ásanové pozice. Díky této schopnosti umí vytvořit smysluplné a účinné sekvence, které přináší specifické mentální i fyzické benefity.


Učitelský trénink a certifikační proces je znám svou přísností a náročností. Toto zajišťuje, že všichni ceritifikovaní učitelé mají vysoký standard nejen v porozumění techniky ásán, ale i zkušenost ve výuce. Tento detailní a strukturovaný systém výuky jógy může být aplikován na individuální potřeby pro všechny věkové kategorie a tělesné typy 

Cena kurzu na každý měsíc je 1900,-

Rezervace na info@yogamovement.cz

^