KURZ-ZÁKLADY IYENGAR JÓGY

18.1.-22.2. 2023

Vybudujte svou jógovou praxi na správných základech skrze Iyengar jógu, která vás naučí poslouchat své tělo.

Kurz bude probíhat každou středu od 16:00 – 17:00 s lektorkou Mílou Kalousovou.

Kurz je vhodný pro všechny stupně pokročilosti.

Kontinuální praxe se stejnou skupinou, kde budeme navazovat na předchozí lekce. Je to cesta, jak si asány správně osvojit a nedělat zásadní chyby, které mohou našemu tělu ublížit.

Do lekci budou postupně vkládány rotace, abdominální asány a obrácené pozice. Budeme střídat dynamické sekvence s výdržemi v pozicích, relaxací i pranayamou. Během pár týdnů pravidelné praxe sami pocítíte rozdíl.

Tělo i mysl se zklidní a uvolní.
Všechny systémy v těle se postupně harmonizují, budete plní energie a vitality.

Iyengar jóga je jeden z hlavních světových stylů jógy založený na učení B.K.S. Iyengara. Metoda klade důraz na preciznost a srovnání těla a postupnou práci dovnitř.
Učitelé této metody mají hluboké praktické i terapeutické porozumění a umí jej aplikovat dle potřeby na různé ásanové pozice. Díky této schopnosti umí vytvořit smysluplné a účinné sekvence, které přináší specifické mentální i fyzické benefity.

Učitelský trénink a certifikační proces je znám svou přísností a náročností. Toto zajišťuje, že všichni ceritifikovaní učitelé mají vysoký standard nejen v porozumění techniky ásán, ale i zkušenost ve výuce. Tento detailní a strukturovaný systém výuky jógy může být aplikován na individuální potřeby pro všechny věkové kategorie a tělesné typy.

Cena kurzu na měsíc je 1900-, Kč (6 lekcí)

^