MUMS & BABIES DAY

30. 5. 2023, 9:30

HARMONOGRAM:

10.00 – 10.45 – přednáška Eliška

10.45 – 11.15 – pauza, vyzkoušení produktů od Madeformums

11.15 – 12.15 – Gravid yoga (Elen – studio 2)

a Mums&Babies (Lucka – studio 1)

Gravid Yoga:

V rámci Mums&Babies Day zvu vás na speciální hodinu Gravid yogy, kde pomocí jógové praxe podpoříme své tělo a mysl. Během těhotenství se ženské tělo neustále mění a právě to, jak ty změny prožíváme ovlivňuje náš pocit spokojenosti sama se sebou a zároveň má velký vliv na příchod miminka na svět. Hodina Gravid yogy je to především čas klidu pro sebe a své tělo, kde pomocí pomalejší jógové praxe protáhneme a uvolníme záda a bederní páteř, rozproudíme lymfu, čímž zmírníme možné oteklosti a také zpevníme a posílíme zádové svalstvo, paže a nohy. Zaměříme se také na dýchací cvičení, které přinášejí vnitřní pocit bezpečí a rovnováhy, zklidňují a srovnávají mysl, vracejí pozornost zpátky do těla. Na konci nás čeká odpočinek a jemné naladění na roli nastávající maminky.

Mums & Babies:

Hey, mums&babies day! Přijďte si zacvičit v rámci workshopu i se svými ratolestmi. Jóga je vedená s principy zdravého pohybu, zaměříme se hlavně na posílení středu těla a uvolnění bederní oblasti páteře. Je vhodné se zúčastnit nejdříve po šestinedělí. Setkáte se s dalšími maminkami a můžete strávit smysluplné dopoledne i se svými dětmi.

Fyzio Eliška:

Srdečně vás zveme na workshop fyzioterapeutky Elišky Mertelíkové, která vás provede péčí o pánevní dno od těhotenství přes porod až k šestinedělí a dále. Projdeme si, jak se pánevní dno chová v těhotenství, do kdy posilovat a kdy pak už spíše uvolňovat, dále přípravu k porodu a také jak pánevní dno posilovat po porodu. Zaměříme se i na péči po císařském řezu a poranění hráze a kdy je vhodné zajít na ošetření fyzioterapeutem. Eliška se jako fyzioterapeutka zabývá především gynekologickou problematikou v širším slova smyslu. Nejvíce ji baví práce s těhotnými ženami a ženami po porodu, kde často řeší zejména přetrvávající bolesti porodního poranění. K ženám se snaží vždy přistupovat komplexně a řešit nejen fyzické obtíže, ale být jim i psychickou podporou.

Made for Moms:

Výběrový online concept store pro stylové ženy, maminky, s prémiovou přírodní kosmetikou, módou a designovými kousky pro všechny fáze našeho nádherného ženství. V rámci Mums&Babies Day vám Monika a Markéta představí výběr svých oblíbených kosmetických produktů na hýčkání nejen pokožky, ale i duše. Přijďte vyzkoušet oblíbenou britskou tělovou kosmetiku Bloom and Blossom, intimní produkty ze Švédska Lip Intimate Care či jejich novinku, čistě přírodní pleťovou kosmetiku Nuori z Dánska.

Cena 790,-

Občerstvení zajišťují holky z MG.

^