Mums & Babies 

Kdy: 7.5.2024 / 9:00 – 12:00

Kde: Yoga Movement / Na Zatlance 8, Praha 5

Krásný den všem maminkám a budoucím maminkám!

S velkou radostí vám představujeme naši akci Mums & Babies – dopolední setkání v našem jógovém studiu, připravené právě pro vás a vaše nejmenší. Vytvořili jsme jedinečný prostor, kde můžete zažít okamžiky klidu, regenerace a spojení, nejen s vaším miminkem, ale i s ostatními maminkami, které, stejně jako vy, hledají prostor pro relaxaci, posílení a sdílení jejich zážitků a radostí i starostí, které mateřství přináší.

Přijďte si zacvičit jógu a dozvědět se, jak o sebe a vaše miminka v tomto krásném a zároveň citlivém období pečovat. Čeká vás speciálně navržená lekce jógy pro nastávající maminky, resp. pro maminky s miminky a obsáhlá přednáška s fyzioterapeutkou, která vás provede tématy, jak se mění ženské tělo, jak pečovat o pánevní dno a mnoho dalšího. 

Zároveň pro vás bude připraven pup-up store – s prémiovou přírodní kosmetikou, módou a designovými kousky pro všechny fáze našeho nádherného ženství od Made for Moms a krásná kolekce oblečení SISTERLY TRIBE od Creammy. Vše si v klidu můžete vyzkoušet, popovídat si a u toho si pochutnávat na dobrotách od Goodie, kávou Nespresso nebo energií nabitým welcome drinkem Bacilli. A máte se na co těšit, naši partneři, včetně naší oblíbené Líčírny, si pro vás nachystali hezký dárek na cestu 🫶 .

Přidejte se k nám a nechte se unášet vlnou radosti, klidu a síly, kterou Mums & Babies přináší.

Mediálním partnerem akce je MAGPAPER a podcast BabyOnSet.

Harmonogram:

9.00 Welcome 

Studio 1 

9.30 – 10.15 Mums & Babies Yoga | Mothergood.cz

10.45 – 11.30 Fyzio Self Care Talk | Bc. Mgr. Pavla Ptáčková z kliniky MINT Terapie

Refresh & Talk

Studio 2  

9.30 – 10.15 Fyzio Self Care Talk | Bc. Mgr. Pavla Ptáčková z kliniky MINT Terapie

10.45 – 11.45 Prenatal Yoga | Elena Kormanovská

Prenatal Yoga

V rámci setkání Mums & Babies Day bych vás ráda pozvala na speciální lekci pro nastávající maminky, kde pomocí jógové praxe podpoříme tělo i mysl. Během těhotenství se ženské tělo neustále mění. To jak tyto změny prožíváme, ovlivňuje náš pocit spokojenosti a pohody. Tato lekce je především věnovaným časem pro sebe a své tělo, kde pomocí pomalejší jógové praxe uvolníme záda a bederní páteř. Rozproudíme lymfu a posílíme zádové svalstvo, paže a nohy. Chybět nebude ani dýchací cvičení, které přináší vnitřní pocit bezpečí a rovnováhy. Zklidňuje mysl a vrací pozornost zpátky do těla. Na konci nás čeká odpočinek a jemné naladění na roli nastávající maminky.

Mums & Babies Yoga

Tato lekce pilates a jógy střední intenzity se zaměřuje na zpevnění těla, budování síly a zlepšení stability, abyste se cítili vyrovnaní a měli dostatek energie.

This Pilates and Yoga fusion moderate intensity class, focuses on toning the body, building strength, and improving stability to help you feel energized and balanced.

Lekce je vedena v anglickém jazyce.

Přednášky

Fyzio Self Care Talk povede Bc. Mgr. Pavla Ptáčková z kliniky MINT Terapie, renomovaného poskytovatele kvalitní fyzioterapie pro děti i dospělé.

Fyzio Self Care Talk – Pro těhotné ženy, nastávající maminky

Těhotenství je v životě ženy specifickým obdobím, které s sebou může nést spoustu výzev. Minimálně z hlediska fyzičky a tělesných změn obecně určitě! Působením hormonů se rozvolňuje vazivo, mění se poloha těžiště těla, stereotyp dýchání i zakřivení páteře. Právě v kontextu těchto změn, ke kterým přirozeně dochází, si doporučíme vhodné pohybové aktivity a cviky. Vysvětlíme si, jak pracovat s držením těla, dýcháním, chodidly nebo třeba sezením v práci. To vše, abychom předcházeli např. vzniku diastázy břišních svalů, bolestem kloubů a zad a jiným obtížím.

Fyzio Self Care Talk – Pro ženy po porodu

Každé těhotenství i porodní příběh je jedinečný a každá žena si po porodu zaslouží péči. Budeme si povídat o tom, co ženy z hlediska tělesných změn po porodu často zažívají, co je ještě normální a co už vyžaduje specifickou pozornost. Ženské tělo je neuvěřitelné a díky správné péči se i po porodu / porodech můžete cítit silnější, než kdykoliv předtím! Povíme si, jak po porodu podpořit přirozené hojivé procesy v těle, bezpečně začít se cvičením, pečovat o jizvy a nebo třeba o tom, jak poznat, jestli naše pánevní po porodu funguje tak, jak má.

Těšíme se na vás!

Tým Yoga Movement

Cena 890 Kč

^