ROXY ACTIVE DAY

Termín: Neděle 1. 10. 2023 / 12:00 – 17:30

Lokace: Yoga Movement / Na Zatlance 8, Praha 5

To be good at surfing you need to be SURF FIT!

Těšit se můžete na bohatý ROXY ACTIVE program, welcome dárečky, challenge o věcné ceny, skvělý piknik ve spolupráci s MG a v neposlední řadě úžasnou atmosféru. Silné, pružné a energické! Tak se budete cítit po našem intenzivním ROXY Active Day! MAKE SOME WAVES!

………………………………………………….

SURF YOGA CLASS / 60min

Lektor: Veronika Ševčíková

Propojení jógy a surfu v teorii a praxi. Lekce zaměřená na procvičení partií těla, které jsou při surfování nejvíce namáhané, a to jsou bedra, ramena a kyčle. Prostřednictvím ásan se naučíte, jak tyto části těla posílit, zaměříte se na stabilitu, koncentraci a celkové porozumění pohybu. Umění koncentrace na dech a schopnost se soustředit je dovednost, kterou zúročíte nejen při surfingu. A díky tomu si užijete každý moment na vlnách i v běžném životě.

………………………………………………….

SURF FITNESS WORKOUT / 60min

Lektor: Sarah Vegnerová

Trénink inspirovaný surfováním nevyžaduje neopren ani lámající se vlny. Je zaměřený na pevnost středu těla a výbušnou sílu nohou. Čeká vás skupinový intervalový trénink s vysokou intenzitou. Cviky jsou poskládány tak, aby napodobovaly zážitek ze surfování, od pádlovaní, přes výskoky na surf až po vyrovnávací cviky na balanc. Zapomeňte na izolované cviky, v tréninku zapojíme více svalových skupin najednou, spálíme tím více kalorií, navýšíme kapacitu plic a posilníme srdce.

………………………………………………….

THE POWER WITHIN BREATH WORKSHOP / 45min

Lektor:  Jakub Bláha

Workshop zaměřený na práci s dechem. Objevte jeho transformační sílu pro zlepšení koncentrace a dosažení balancu v těle. Naučíte se techniky, které podpoří vaši mentální rovnováhu, pomůžou snížit stres, fyzické napětí a navodí celkový pocit pohody prostřednictvím správného dýchání.

………………………………………………….

RUNNING BASICS WORKSHOP / 45min

Lektor: Marie Cicvárek Fléglová

Chceš běhat rychle a dobře? Začni běhat pomalu a technicky.

Běhání je nejúčinnější tréninkovou formou pro srdce a celý oběhový systém. Běhání je sport, u kterého si hranice stanovujete jen vy sami. A velmi snadno na něm vzniká závislost. Podobně jako na józe a surfování. 

Přijďte si otestovat základy tohoto sportu, vychytejte techniku a zaměřte se na to klíčové – postavení celého těla.

Pzn: Trénink běžecké techniky proběhne v sále Yoga Movement. Běžecké boty nejsou nutné.

PROGRAM:

12:00 – Doors Open

12:30 – ZAČÁTEK EVENTU – BLOK I: SURF YOGA CLASS / FITNESS WORKOUT 

14:45 – PIKNIK 

15:30 – BLOK II: THE POWER WITHIN BREATH WORKSHOP / RUNNING BASICS WORKSHOP

17:30 – Konec Eventu

Těšíme se na vás!

Cena: 1200,- Kč 

Pozor: kapacita omezená!

^