SOUNDHEALING & VIBRATION YIN

sobota 27/5/23, 18:00 – 20:00

relaxace – meditace – regenerace

Propojení praxe YIN jógy s léčivými zvuky a vibracemi. Tento workshop je navržen tak, aby vám poskytl hluboký zážitek z relaxace a regenerace těla i mysli.

Budeme pracovat s principy YIN jógy, která se zaměřuje na uvolnění svalů a hluboké tkáně, což podpoří zdraví kloubů a pružnost celého těla. Budeme využívat dlouhých a uvolňujících pozic.

V průběhu praxe budeme používat léčivé zvuky a vibrace, včetně tibetské mísy, křišťálové mísy, terapeutických ladiček a další. Tyto zvuky a vibrace mají blahodárné účinky na celé tělo – od svalů, kloubů až po nervový systém a mozek. Zvuky vám pomohou uvolnit se, zbaví vás stresu, napětí a podpoří kvalitu spánku.

Po skončení praxe si vychutnáme tichou meditaci a relaxaci pro uvědomění si prožitých zážitků uvnitř těla – tím tento zážitek upevníme ve své mysli. 

Tento workshop je vhodný pro všechny úrovně jogínů (i nejogínů).

ÚČINKY ZVUKŮ A VIBRACÍ V KOMBINACI S YIN

–        Uklidnění a relaxace

–        Zlepšení spánku

–        Zlepšení nálady

–        Podpora regenerace těla

–        Uvolnění (energetických) blokád v těle

–        Posílení imunitního systému

–        Zlepšení soustředění a mentálního výkonu

–        Zlepšení intuice a kreativity

PROČ ZVUKY A VIBRACE?

Zvuk vytváří vibrace, které mohou mít léčivé účinky na tělo a mysl. Například, když se uchýlíme k léčivým zvukům, můžeme slyšet zvuky, které jsou spojeny s určitými (příjemnými) vibracemi, které mají pozitivní účinky na komplexní organismus.

Early bird cena do 27.4. 690,-

Cena 790,-

^