Jóga a Aromaterapie: JARO

27.2. 2022 16:00 – 18:15

Tento jarní workshop propojí praxi energii probouzející jógy s léčivou a pečující aromaterapií. Aromaterapeutický olej v BIO kvalitě si odnesete jako dárek. Workshop povedou Kat Dymáková a Jana Hanulíková Lošťáková. 


Energii probouzející jóga

V prvním bloku workshopu se budeme věnovat jógové praxi, kdy pomocí jógových asán a dechu rozproudíme energii v celém těle. Naučíme se sestavu jemného plynutí, která nám v době jarních měsíců pomůže probudit tělo i mysl. Zaměříme se také na dechové techniky, které podpoří jarní očistu.


Léčivá a pečující aromaterapie

Ve druhém bloku workshopu se budeme věnovat léčivým a pečujícím účinkům aromaterapie. Dozvíte se o jarních divokých bylinách, rostlinných a éterických olejích a hydrolátech, které jsou vhodné pro jarní nastartování životní energie. Odnesete si mimo jiné recepty na čistě přírodní olejové parfémy a hlavně překrásně vonící směs éterických olejů v BIO kvalitě jako dárek.

Kdo jsmeKat a Jana společně pořádají workshopy Jóga a Aromaterapie již 4. rokem.

 Kat Dymáková

Vyučuji vinjásu, hatha jógu, jógu pro ženy po porodu (Mums&Babies), jin jógu, restorativní jógu a jóga nidru. Ve svých hodinách ctím filosofii jógy, respektuji možnosti a pocity svých klientů, zaměřuji se na správné provedení ásan a propojení dechu a pohybu. 


Jana Hanulíková Lošťáková

V roce 2008 jsem vystudovala Institut českých aromaterapeutů v Praze a dosáhla vzdělání IFPA (International Federation of Professional Aromatherapists). V roce 2019 jsem založila společnost Rosa Aromatherapy. Ve svých produktech ráda používám esenciální oleje a hydroláty, neboť jejich propojení je velmi účinné. Vyrábím také osobní kompozice (parfémy, pečující oleje, obličejové mlhy aj.) pro individuální klienty.

Cena Early Bird do 31. 1. 1050,-

Cena workshopu 1200,-

^