XMAS YSP 7.12. 2019

Vánoční edice Yoga&Special Places je tady! Věrni tradici zavítáme do krásných prostor Kaiserštejnského paláce na Malostranském náměstí. Tentokrát se ale ocitneme ve dvou sálech najednou. Přijďte si užít předvánoční atmosféru tohoto místa a podívat se do domu, který obývaly slavné operní pěvkyně a v přenádherných sálech zkoušela svá pěvecká sóla Ema Destinová.

Celý den bude mít opět charitativní podtext. I letos na Vánoce podpoříme organizaci RWTTC, jejímž cílem je zvýšení viditelnosti a povědomí o osobách se speciálními a komplexními potřebami a pomoc s jejich integrací do činností každodenního života. V loňském roce jsme díky vám mohli malé Elišce pořídit speciální sportovní vozík, díky kterému se letos v září mohla zúčastnit závodu RunCzech, což byl pro ni neskutečný zážitek a radost. Vozíček jí i její rodině pomáhá každý den, díky vám mohou s Eliškou na výlety do lesa i do terénu, kam se s tím obyčejným jen těžko dostanou. Letos máme podobný cíl. Tak co, pomůžete s námi i teď?

Tombola startuje již tradičně v 18.00. Před závěrečnou lekcí jógy!

ROZVRH LEKCÍ & WORKSHOPŮ

MAIN ROOM

7:00 – 8:30 – Slow Rise – Míša Losenická

Dynamické plynutí na sebe vzájemně navazujících pozic v rytmu našeho dechu. Cílem je protáhnout, posílit a uvolnit tělo a pozitivně naladit naší mysl na celý den. Během lekce je kladen důraz na uvědomění si vlastního dechu a také na závěrečnu relaxaci.

8:45 – 9:45 – Talking about Flexibility and Yoga Injures / Klára Pokorná

10:00 -11:30 – Movement Flow / Adéla Porubská

,Signature‘ lekce Yoga Movement, při které propojíme lehkost jógy a nejnovějšími trendy v oblasti pohybu. Zapomeňte na klasické Vinyasa flow, překvapte své tělo a odcházejte s čistou myslí.

11:45 – 13:00 – Detox flow / Simona Duráková

13:15 -14:15 – Dynamic and Power / What we miss in our daily life / Martin Frank

Dynamika a síla je základ pro zdravé a dobře fungující tělo. V dnešní době nám často tyto dva aspekty chybí, a tak se v této lekci zaměříme na budování síly, flexibility a dynamiky.

14:30 – 15:30 – Sound and Candle Light Ceremony / Klára Pokorná, Adéla Porubská & Veronika Boulterová

Ceremonie za doprovodu živých nástrojů a svíček. Ceremonie, při níž se ponoříte hluboko do svého nitra a najdete svá nejtajnější přání. Protože ta jsou vždycky skrytá.

15:45 – 17:15 – FUNktional Flow / Simona Duráková SK

18:00 – 18:30 – Tombola 

18:30 – 20:00 – Xmas Gang / Klára Pokorná

EMA ROOM

8:15 – 9:15 – Slow Down Christmas  – (Pranayama and Slow Flow) / Dominika Červenková

9:30 – 11:00 – Grounding Hatha / Kristina Lebedeva

Your intention to practice yoga is not accidental and it is already half of success on the way. This class will introduce you to basic asanas, breathing practices and concentration techniques. You will be able to gain a solid base for understanding the world of yoga through the initial tools of working with your body and mind. This soft practice will allow you to gain energy and dive inside yourself. Learn to listen to yourself. See the way you truly are. The class is suitable for beginners and intermediate level practitioners.

11:15 – 12:30  – Intro to Yoga  / Dominika Červenková)

12:45 – 14:00 – Flip Your Fears / Helena Jakoubě

‘The idea of being upside down scares me  
and stops me from practicing handstands.’

If the above quote applies to you, this class is for YOU! There are no magician’s tricks. Instead, we will go through several areas which are the most common handstand fear causes. You will learn why it’s important to understand your fear and how to further work with it. Come to this workshop-like class and get closer to your handstand dream!

14:15 -15:15 – Health, Strength & Happiness  / Mark Abercromby

15:30 – 16:45 – Yoga & Aromatherapy / Treat Your Body & Soul / Katka Dymáková

Klidná hodina v místnosti provoněné esenciálními oleji zaměřená na hluboké protažení a otevření hrudníku a ramen, uvolnění kyčlí a posílení středu těla. Cílem hodiny je vnímání svého těla skrze asánu, uvědomění si a přijetí svých pocitů a zklidnění mysli.

17:00 – 18:00 – Hack Your Sleep – Martin Frank

WORKSHOPY 1

7.45 – 9.00 Sunrise Run to the Castle & Yoga for Runners (Tereza Dell & Adéla Porubská)

Jedinečné probuzení jedním z nejpřirozenějších pohybů v předvánoční  Praze.
Po doběhnutí vás čeká harmonizující jóga strečink, příjemný pocit z pohybu, ale především radost z toho, že jste měli možnost udělat něco pro dobrou věc. 🖤

11.30 – 12.30 – Face Yoga – Lucie Podlucká

Už jste slyšeli o tajemství, jak nestárnout? 
Ne, není to žádný zázračný krém, ani čaj, či chirurgický zákrok. Stačí face yoga! Možná vám přijde zvláštní, že i naše tvář potřebuje cvičení, natož yogu, ale existuje stále více
důkazů, že ano.

12.45 – 13.45 – Non Toxic Cosmetics – Byssine

K józe nedomyslitelně patří i péče o tělo. Na tomto workshopu se dozvíte, proč je dobré se některým složením v kosmetice vyhýbat a jak se v produktech nejlépe orientovat.

14.00 – 15.00 – How to be Authentic – Petra Albrechtová 

Autenticita je slovo, které je v poslední době hodně zmiňované, ale co to opravdu znamená? Autenticita nám pomáhá naslouchat našemu vnitřnímu hlasu. A právě díky poznání sebe sama, můžeme vést spokojenější a zdravější život. Na workshopu bude prostor popovídat si o tom, jak být sám sebou a proč na tom záleží. Jak autenticita souvisí s jógou? Nebo proč je ve světě plném sociálních medií těžké zůstat věrný našemu pravému já?Společně si vyzkoušíme krátké psychologické cvičení, které nám může odkrýt na co bychom se mohli v našem životě více zaměřit. 

WORKSHOPY 2

10:00 – 11:00 Self-acceptance & Yoga – Talk Teri Hodanová 

13.15. – 14.15 – Why do we have lower back pain – Simona Duráková

Proč nás v běžném životě tak často bolí záda a jak této bolesti předejít. O tom bude mluvit naše skvělá Simona ze Slovenska.

15.30 – 16.30 – Handstand Assist – Helena Jakoubě & Martin Frank

LEARN HOW TO ASSIST YOUR FRIEND IN THE HANDSTAND
(Workshop)

Using the wall in handstand practice is stopping you from falling but also from making any further progress. The wall won’t give you any feedback. Now it’s time to move to open space and replace the wall by someone who knows how to assist. All great handstanders are also great spotters. This workshop is about teaching you how to assist in the handstand. Later, you can teach your friends all the magic so they’ll be able to assist YOU! It’ll still keep you safe while allowing you to gain more confidence and make incredible handstand progress.

Doing handstands in two is always more fun. But if you don’t have a handstanding buddy yet, no worries, this workshop doesn’t require to come in pairs.

⚡️EARLY BIRD PRICE – registrace do 17. listopadu 2019
⚡️All day pass: 1.100 CZK

*early bird cena se vztahuje pouze na all day pass

STANDARTNÍ CENA – registrace po 17. listopadu 2019
All day pass: 1.250 CZK
Good Deal for Three : 750 CZK
Drop in: 350 CZK

REGISTRACE:
info@yogamovement.cz

STORNO PODMÍNKY: V případě neúčasti z jakéhokoli důvodu (i zdravotního) činí storno poplatek 100% celkové částky.

Těšíme se moc!
YSP girls

Partneři akce Love Beauty and Planet UKI

^