YIN & ESSENCE – element dřeva

23. 3. 2024, 17:00-19:00

DANIELA BACÍKOVÁ

Element dřeva je spojen s obdobím jara, s energií vnitřního růstu a obnovy. Jinová praxe pro pročištění energetickcýh drah jater a žlučníku.

Meridián jater: Hlavní funkce je podpora rovnoměrného toku čchi v těle. Tento meridián je spojen s jaterní funkcí, očima, šlachama a může hrát roli v udržování rovnováhy emocí.

Meridián žlučníku: Tento meridián je spojen se žlučníkem. Ovlivňuje schopnost rozhodování se, čistou vizi a svalové funkce.

Inspirativní jinový workshop spojený s aromaterapií, kde se budeme věnovat živoucí energii elementu dřeva. Tato praxe nás provede jemným a transformačním procesem.

Co nás čeká

Jinové asány pro uvolnění těla a mysli: Prohloubení praxe jinových asán, které rozvíjejí flexibilitu a odbourávají fyzické bolesti (napětí).

Aromaterapie: Tóny dřevitých vůní podporují emocionální rovnováhu, dodávají pocit pevné půdy pod nohama, vtahují nás do přítomného okamžiku a hodí se i pro chvíle meditace. Jen si představte vůni kadidla, cedru, santalu a dalších dřevitých vůní.

Meditace pro transformaci: Meditace ve spojení s energií dřeva pro nové začátky.

Otevření a Transformace

Otevřete své srdce a mysl novým možnostem. Dřevo neustále roste a my se můžeme inspirovat k podobnému osobnímu růstu a rozvoji.

CENA – 790,-

^