YIN VŠEMI SMYSLY

Workshop s Míšou Losenickou a Šárkou Robinson Pomahačovou

 14. srpna 2022, 15:30-18:30 / 3 hodiny

Nechte se vést Vaším srdcem, ochutnejte radost a dopřejte svému tělu harmonii.

Přijďte si vychutnat jinovou praxi v elementu ohně, který vládne létu a také našemu srdci a chuťovým pohárkům. Vaše tělo a všechny smysly potěší dvouhodinová yin jógová praxe a následná hodinová degustace té nejlepší čokolády.

Klidná jógová praxe se ponese na vlně radosti a relaxace se zaměřením na meridiány srdce, osrdečníku a tenkého střeva. Cílem yin joģy je především harmonizovat tok energie v těle. Pomocí delších výdrží v pozicích působí na pojivové tkáně a přispívá k větší pružnosti kloubů.

Během praxe zapojíme všechny smysly. Nebude chybět aromaterapie či akupresura. Chuťové pohárky potěšíme zážitkovou degustací vybraných vzorků prvotřídní čokolády pod vedením přední české degustátorky Šárky Robinson Pomahačové, která vás seznámí s tím, jak si správně vychutnat tabulku čokolády, jak vybírat tu nejlepší a jak se z kakaových bobů vlastně vyrábí.

Lektorka yin jógy: Míša Losenická

Degustátorka čokolády: Šárka Robinson Pomahačová

cena: 900,-
 

ALL SENSES YIN

Connect with your heart, feel your joy, and balance your energy.

Fire element governs the summer, the heart and the sense of taste. Come and enjoy a two-hour yin yoga practice in the fire element that will please all your senses, followed by an hour-long chocolate tasting.

This calm yoga practice will ignite your joy while focusing on the meridians of the Heart, Pericardium, and Small Intestine. Yin yoga aims to harmonize the flow of energy/ Qi in the body. On the physical level by holding the poses for a few minutes in stillness it targets connective tissues of the body keeping the joints vital.

During the practice we will engage all of our senses. It will include aromatherapy, and acupressure. Moreover, you will experience a taste of the most delicious chocolates from the world chosen for you by the professional chocolate taster. Šárka Robinson Pomahačová will also explain how the chocolate is made, how to choose the best ones, and what is the right way to taste and enjoy a chocolate bar.

Yin yoga instructor: Míša Losenická

Professional chocolate taster: Šárka Robinson Pomahačová

Price: 900,- 

^