YIN VŠEMI SMYSLY-ELEMENT VODY

YIN VŠEMI SMYSLY S ELEMENTEM VODY

4. února 2023, 16:30-19:00 / 2,5 hodiny

Dopřejte si hlubokou relaxaci a podpořte svoji energii v zimním období.

Element vody je nejvíc jinovým elementem ze všech a reprezentují ho orgány ledvin a močového měchýře. Ty bývají v zimním období právě nejvíce oslabené, přičemž jejich rovnováha je zásadní pro správné fungování všech dalších orgánů. Ledviny jsou totiž zásobárnou naší energie.

Přijďte si užít dvou a půl hodinovou praxi yin jógy s Míšou Losenickou zaměřenou právě na rozproudění energie v meridiánech ledvin a močového měchýře. Čeká Vás vysoce relaxační a uvolňující praxe, která potěší všechny vaše smysly. Nebude chybět aromaterapie, akupresura či bylinné čaje, vše v souladu s vodním elementem.

Yin yoga je klidná praxe pozic v sedě a vleže, jejímž cílem je harmonizovat tok energie v těle. Pomocí delších výdrží v pozicích působí na pojivové tkáně a přispívá k větší pružnosti kloubů. Je velmi relaxační a pomáhá zklidnit nervový systém. Yin jóga je proto skvělým doplňkem k dynamickým formám cvičení.

Cena: 560,-

ALL SENSES WATER ELEMENT YIN YOGA

Indulge in a deep rest and harmonize your energy flow during the winter season.

The water element is the most yin of all. It is represented by the kidney and the urinary bladder organs that might be weakened especially in the winter season. However, the energetic balance of the kidney system is fundamental for the proper functioning of all other organs. The kidney system is the source and storehouse of our physical life force.

Nourish your body with this two and a half hours long, deeply relaxing yin practice with Míša Losenická, focused primarily on the kidney and bladder meridians. You can expect a soothing sequence that will engage all your senses. Aromatherapy, acupressure as well as herbal teas will be included to enhance the water element.

The practice will bring you calmness and balance, and harmonize the flow of energy in your body. On a physical level, by holding the poses for a few minutes in stillness yin yoga  targets connective tissues of the body keeping the joints vital. 

Price: 560,-

Workshop můžete zakoupit na našem webu/v aplikaci.

^