YIN VŠEMI SMYSLY – ELEMENT ZEMĚ

16. 9. 2023 / 16:30-19:00 hod

Obraťte svou pozornost do svého nitra, dopřejte svému tělu harmonii a podpořte svůj lymfatický a imunitní systém.

Přijďte si užít jinovou praxi v elementu země, který vládne pozdnímu létu, a naladit své tělo na příchod podzimu. Čeká vás dvě a půl hodiny dlouhá pečující praxe se zaměřením na meridiány sleziny a žaludku. Ponoříme se o něco hlouběji než v běžných lekcích, probudíme lymfatický systém a podpoříme také imunitní systém. Vyrovnaná energie sleziny a žaludku je zodpovědná za normální trávení, ale i to, jak dokážeme prožívat a vstřebávat nejrůznější životní situace.

Praxe Vám přinese zklidnění a vyrovnanost a harmonizuje tok Vaší energie v těle. Na fyzické úrovni působí jin jóga pomocí delších výdrží v pozicích na pojivové tkáně a přispívá k větší pružnosti kloubů. Během praxe zapojíme všechny smysly. Nebude chybět aromaterapie, akupresura či lymfatická masáž.

Turn your attention inward to yourself, harmonize your body and support your lymphatic and immune system.

We will work with the grounding energies of the Earth Element, which is highlighted during late summer. In this more than two hour long nurturing practice, we will focus on the spleen and stomach meridians that influence not only our digestion but also how we digest life. We will dive a little deeper than in a regular yoga class, awaken the lymphatic system and support the immune system as well.

The practice will bring you calmness and balance, and harmonize the flow of energy in your body. On a physical level, by holding the poses for a few minutes in stillness yin yoga targets connective tissues of the body keeping the joints vital. The practice will include aromatherapy, acupressure and lymphatic massage to engage all of our senses.

Lektorka yin jógy: Míša Losenická
Cena: 790,-

^