YIN VŠEMI SMYSLY-ELEMENT ZEMĚ

NEDĚLE 25.9. 17:00-19:15


Obraťte svou pozornost dovnitř k sobě, dopřejte svému tělu harmonii a podpořte svůj lymfatický systém.

Přijďte si užít jinovou praxi v elementu země, který vládne pozdnímu létu, a naladit své tělo na příchod podzimu. V této více než dvě hodiny dlouhé pečující praxi se zaměříme na meridiány sleziny a žaludku s důrazem na oblast kyčlí. Ponoříme se o něco hlouběji než v běžných lekcích, probudíme lymfatický systém a podpoříme také imunitní systém.

Praxe Vám přinese zklidnění a vyrovnanost a harmonizuje tok Vaší energie v těle. Na fyzické úrovni působí jin jóga pomocí delších výdrží v pozicích na pojivové tkáně a přispívá k větší pružnosti kloubů. Během praxe zapojíme všechny smysly. Nebude chybět aromaterapie, akupresura či lymfatická masáž.

Turn your attention inward to yourself, harmonize your body and support your lymphatic system.

We will work with the grounding energies of the Earth Element, which is highlighted during late summer, as well as with the Libra New Moon energy. In this more than two hour long nurturing practice, we will focus on the spleen and stomach meridians with an emphasis on the hip area. We will dive a little deeper than in a regular yoga class, awaken the lymphatic system and support the immune system as well.

The practice will bring you calmness and balance, and harmonize the flow of energy in your body. On a physical level, by holding the poses for a few minutes in stillness yin yoga  targets connective tissues of the body keeping the joints vital. The practice will include aromatherapy, acupressure and lymphatic massage to engage all of our senses.

Cena 560,-

Kapacita míst je omezena, proto neváhejte a rezervujte si svou jógamatku už dnes! 

Zakupte si workshop online u nás na webu.

^