YIN VŠEMI SMYSLY

Sobota 12.3. 2022 16:00 – 18:30

Jaro se již pomalu vznáší ve vzduchu. Pojďme společně přivítat přísun nové energie, ale také očistit tělo od případných stagnací. Tradiční čínská medicína znázorňuje játra, zajišťující volný tok energie v těle, jako metličku, která vymete vše, co tělu neslouží. 


Čeká nás dvouhodinová yinová praxe v elementu dřeva zaměřená na meridiány jater a žlučníku. A během praxe zapojíme všechny smysly! Nebude chybět aromaterapie, akupresura, bylinné čaje ani chutné občerstvení, které podpoří naši jarní očistu.


Yin yoga je klidná praxe pozic v sedě a vleže, jejímž cílem je harmonizovat tok energie v těle. Pomocí delších výdrží v pozicích působí na pojivové tkáně a přispívá k větší pružnosti kloubů. Je velmi relaxační a skvělým doplňkem k dynamickým formám cvičení.


EN:
Spring is in the air. Let’s welcome the fresh energy, as well as release any possible stagnations in the body. Traditional Chinese medicine depicts the liver, which ensures the free flow of Qi energy in the body, as a besom that sweeps away everything that does not serve the body. You can enjoy a two-hour yin practice in the wood element focused on the Liver and Gallbladder meridians. During the practice we will engage all of our senses! It will include aromatherapy, acupressure, herbal teas and tasty snacks that will support our spring cleansing.


Yin yoga is a deeply relaxing practice of seated and lying positions, which aims to harmonize the flow of Qi in the body. On the physical level by holding the poses for a few minutes in stillness it targets connective tissues of the body keeping the joints vital.

Cena 590,-

Kapacita míst je omezena, proto neváhejte a rezervujte si svou jógamatku už dnes!

Zakupte si workshop online u nás na webu

^