Yoga Evening in Artisème

KDY: 20.6.2024, 18:00 – 21:00

Připravte se na krásný zážitek! Jako každý rok chceme oslavit příchod léta a tentokrát jsme pro vás připravili jógu s květinovým rituálem v nádherné Artisème, zakončenou skleničkou prosecca. To vše za doprovodu živé hudby. 

Artisème se stalo naší srdcovkou díky své atmosféře, kterou tvoří nádherná zahrada pod nejstarším stromem v Praze. A my vás zveme tentokrát na letní podvečer, kdy vás svou signature lekcí jógy provede Adél, květinový rituál pro vás připraví Péťa a na závěr na vás bude čekat sklenička prosecca. Jako vždycky se můžete těšit na krásný welcome bag od našich patnerů. 

18.00 – 19.30 Yoga w. Adél & Flower Ritual 

19.30 – 21.00 Prosecco & Friends 

Naši skvělí partneři si pro vás opět něco připravili!  Luxusní dárek od Rituals v našem gift bagu nikdy nechybí 🫶 Jaká limonáda od Bacilli vás osvěží tentokrát? 👀  Co chutného si Goodie pro vás připraví k proseccu?  A pozor, Oraculum chystá novinku a vy budete mezi prvními, kdo může objevit tuto novou vůni. Máte se na co těšit! 

Přivítejte léto tím, že věnujete čas sami sobě a s jógou a rituálem plných květin objevíte kus svého letního já. Neváhejte a rezervujte si svou jógamatku ještě dnes. 

Cena 790 Kč.

Těšíme se na vás! 

^