YOGA, LIVE DJ & POP UP DINNER in Artisème Garden

„The end-of-summer winds make people restless.“ — Sebastian Faulks

27.8. 2020 18:30 – 22:00

Poslední akce letní sezóny v krásné Artiseme zahradě. Tentokrát jsme pro vás nakombinovali jógu, live DJ a skvělou večeři, abyste si mohli pořádně užít atmosféru této zahrady, na kterou se nás pořád všichni ptáte.

Co vás čeká? 

18.30 – 20.00 DELICIOUS YOGA / Yoga w. DJ Herby & Adéla Porubská 

20.00 – 22.00 DYNAMIC DINNER / Aperitiv & Pop up dinner by Martin Blum. Celé menu je inspirováno jihovýchodní Asií. 

A protože je konec sezóny, připravili jsme pro vás také naturální česká vína. Anebo březovou Euforia mízu pro ty, co si chtějí užít skleničku zdravého drinku. 

Celým večerem vás provede skvělý DJ Herby v rytmu hip hop. 

YOGA s Adél Porubskou

Lekcí vás provede Adél, zakladatelka Yoga Movement. Čeká vás plynulá, kreativní flow, kde prozkoumáte svou sílu, flexibilitu i balanc. Věnujte těchto 90minut sami sobě a pak si za odměnu užijte večeři od skvělého Martina. 

DINNER by Martin Blum 

Když vidíte Martina vařit, pohltí vás nejenom jeho skvělé jídlo, ale hlavně jiskra v očích a nadšení, se kterým vaří. A jeho jídla určitě nepatří ke klasikám, neustále objevuje nové chutě a kombinace, takže se vždycky těšíte, čím vás překvapí. Martin je také v týmu Taste of Prague, které určitě všichni dobře znáte. 

MUSIC by DJ Herby 

S djingem začal v roce 2004. Soustředí se převážně na Reggae-Dancehall a Hip Hop music. Od roku 2016 působí jako dvorní Dj českého rapové interpreta Resta z Ty Nikdy Label. Jeho talent a hudební rozsah si máte možnost poslechnout při této speciální příležitosti. 

early bird cena 790,- do 7.8.

cena od 7.8. 890,-

Kapacita je omezená, proto si rezervujte své místo na info@yogamovement.cz

^