Pojďte si s námi zpříjemnit společné čekání na jaro!

Kdy: 23. – 25. 2. 2024
Kde: USEDLOST MANESCHOWITZ

Jediný Yoga Movement retreat v Čechách tento rok!
Nenechte si ho ujít.

Připravili jsme pro vás zimní setkání v podobě jógového víkendu na našem oblíbeném místě, které má kouzlo a kde si každý najde svůj prostor na odpočinek. Můžete se těšit na lekci restorativní jógy, ale také na kreativní vinyasa flow.

Každý z účastníků navíc obdrží speciální WELCOME PACK, který jsme s láskou připravili s našimi partnery Rituals, Oraculum a Líčírna. Při registraci do 31. ledna 2024 můžete navíc využít výhodnou cenu.

Usedlost Maneschowitz je krásné rozlehlé venkovské stavení obklopené přírodou, které se nachází v jižních Čechách.

Ubytování je ve dvoulůžkových pokojích. K dispozici je sauna a jógová praxe bude probíhat v proskleném ateliéru s krbovými kamny.

Kdo vás retreatem provede?

Adél Porubská

Lekcemi jógy vás provede zakladatelka Yoga Movement, Adél Porubská. Adél se inspirovala jógou během svého života v Asii, kam se za ní také ráda vrací. Aktuálně dokončuje teachers training s Patrickem Creelmanem z Hong Kongu a těší se, až s vámi svou inspiraci bude na retreatu sdílet.

Honza Jirák

Honza Jirák je absolventem novocirkusové akademie v Kodani a zakladatelem Prague Handstand School. Specializuje se na handbalancing, překonávání strachu při inverzních pozicích a rozvoj aktivní flexibility. Studuje tradiční čínskou medicínu s důrazem na pohyb v kontextu meridiánů. Jeho trénink je metodický a poskytuje dost informací pro intelektuální porozumění, ale zároveň je velmi praktický, protože věří, že opravdové porozumění přichází skrze aktivní cvičení.

AMBIENCE

Baví nás spojit síly s českými značkami, které nás samy inspirují, a tak atmosféru celého retreatu budou tvořit vonné tyčinky, svíčky a roll-ons ORACULUM.

SELF CARE

Retreat je čas, který chceme, abyste věnovali opravdu sami sobě. A kromě jógového času se tak můžete těšit na sebepečující rituál, který si pro vás připravila Líčírna a jejich ajurvédská značka Dafna’s.

RITUALS

Naší srdcovkou jsou už dlouhou dobu Rituals, kteří nesmí chybět nejenom ve studiu, ale na žádné naší akci. Ani tentokrát tomu nebude jinak.

ENERGY BOOST

O to, abyste měli dost energie se postará naše skvělá dvojka Kačka s Verčou, které pro vás jako vždy vykouzlí sezónní menu. Snídaně budou navíc obohacené zdravými a kvalitními drinky od našeho partnera Optimistic.

WELCOME & GIFT BAG

A jak nás znáte, víte, že rádi dáváme překvapení. Na tomto retreatu na vás čeká opravdu výjimečný WELCOME PACK. Jste zvědaví, co si pro vás připravili Rituals, Oraculum a Líčírna? Máte se na co těšit.

Plná cena

7.800 Kč

od 1.2. 2024

Koupit plný vstup
PÁTEK 23.2. 2024

Přivítáme vás nápojem a lehkým občerstvením, které vás naladí na klidný a harmonický víkend plný jógy a odpočinku.

První lekce retreatu zaměřená na zklidnění a uvolnění skrze jemnou flow a správné nastavení pozic pomocí jógových pomůcek.

Adél a Honza vás provedou čajovou ceremonií, která je sama o sobě formou meditace a zklidnění. Tento čajový rituál naváže na savasanu a bude tak naladěním na celý retreat. Adél se inspirovala svým čajovým mistrem v Singapuru a pro Honzu je čajová kultura součástí jeho inspirace východní filosofií.

Večeře na našem retreatu jsou jedinečným spojením zdravých, vyvážených a vynikajících pokrmů, které respektují sezónnost potravin.

Po intenzivním dni plném jógy je pro vás připravena sauna, kde se můžete zregenerovat, uvolnit a osvěžit čerstvým ovocem.

SOBOTA 24.2.2024

Meditativní a zároveň funkční pohybová flow zaměřená na fundamentální biomechanické principy užívané v praxi terapeutického Qi Gongu. Základní vysvětlení průběhu akupresurnich/akupunkturnich drah.

Naše chutné a svěží pokrmy vás nejen nabijí energií na celý den, ale také přinesou do vašeho dne pestrý zážitek pro vaše chuťové buňky.

Zdravá flexibilita je ta, ve které máme kontrolu svalového tonu. Nepouštíme se do pozic příliš obtížných a necháváme tělo, aby se dostávalo pouze do bezbolestných rozsahů. Prvky inspirované jógovými a Čchi kungovými pozicemi v kombinaci s principy silového tréninku. Někdy je rychlost progresu na základě této metodiky až překvapivá.

Lehký oběd, který vás naplní energií a poskytne sílu pro odpolední lekce jógy.

Inverze jsou náročné především obrácením perspektivy, ve které se stranově nelehko orientuje. Zároveň má začátečník strach z úrazu v důsledku nekontrolovaného přepadnutí. Vysvětlení elementárních fyzikálních zákonů a geometrie v kontextu stojek hlavou dolů (vrána, pincha, stoj na hlavě, stoj na rukou) poslouží jako klíč k exaktní a bezpečné každodenní praxi.

Večeře na našem retreatu jsou jedinečným spojením zdravých, vyvážených a vynikajících pokrmů, které respektují sezónnost potravin.

Po intenzivním dni plném jógy je pro vás připravena sauna, kde se můžete zregenerovat, uvolnit a osvěžit čerstvým ovocem.

NEDĚLE 25.2. 2024

Ranní kreativní flow, která navazuje na celý víkend a při níž tak můžete aplikovat získané principy a znalosti.

Naše chutné a svěží pokrmy vás nejen nabijí energií na celý den, ale také přinesou do vašeho dne pestrý zážitek pro vaše chuťové buňky.

Věříme, že budete odjíždět plní nezapomenutelných zážitků z jógové praxe a nově načerpané energie. Děkujeme, že jsme tu mohli být s vámi.

USEDLOST MANESCHOWITZ

Informace pro účastníky:

Účastník akce je srozuměn a souhlasí s tím, že během celého dne jsou pořizovány fotografie a audiovizuální záznamy, které slouží k marketingovým a PR účelům organizátora a partnerů akce.

^