Yoga & Special Places

Yoga & Special Places je projektem našeho studia a Klárky Pokorné. Chceme propojit zajímavá místa, pro jógu často netradiční a ukázat tak, že jóga se dá cvičit kdekoliv. Velmi často se jedná o místa, která nejsou běžně otevřená, můžete tak objevit skrytá zákoutí, se skvělou atmosférou.

Každá akce má být především skvělým zážitkem, proto si často můžete zacvičit se zahraničními lektory, vyzkoušet workshopy na různá témata anebo třeba ceremonie. Snažíme se odbourat typické jógové předsudky a zdůrazit fakt, že jóga je opravdu pro všechny a můžete ji cvičit kdokoliv a kdekoliv.

Každá akce je jedinečná, někdy se můžete těšit na celý den plný jógy, někdy na jednu dlouhou Masterclass a někdy na celý víkend.

Každá celodenní akce je vždy propojena s organizací, která podporuje dobrou věc, třeba NFDO Krtek nebo naše oblíbené RWTTC (Run with Those That Can’t).

Aktuální akce

Start NOW. / 1.2. 2020

1.2. 2020

LOBKOWICZKÝ PALÁC, PRAŽSKÝ HRAD

Hoďte všechna novoroční předsevzetí za hlavu a začněte teď. S jógou. Rovnou na Pražském hradě.

Tuto lokalitu se nenechte ujít. Čeká vás nádherný historický prostor s výhledem na celou Prahu.

Jako vždy touto akcí podpoříte dobrou věc. Tentokrát půjde výtěžek na Sbírky Lobkowiczkého paláce.

LINE UP

CÍSAŘSKÝ SÁL

10:00 – 11:30

M V M N T / Movement Flow

Adéla Porubská / Yoga Class

Singature class by Adéla. Flow through creative sequence and be the first one to practice yoga in Lobkowicz palace.

11:45 – 13:00

Start Now. / Discover the Power of Yoga

Klára Pokorná & Adéla Porubská / Yoga class

Yoga is for everyone no matter whether you are flexible, not flexible, whether you do any sports or not. Learn the foundation and find out why yoga is good for you.

13:15 -14:15

RITUALS AROMA FLOW

Daniela Bacíková / Yoga Class

Yoga, essence & candles goes well together. Vinyasa flow in an amazing Lobkowicz palace with a view to Prague with THE RITUAL OF AYURVEDA essence.

14:30 – 15:45

Better, faster, healthier and happier – Body hacks in your daily life / Martin Frank / WORKSHOP

Life is sometimes hectic, and we often forget about the essential thing – ourselves. I will share with you how to hack your day like a pro so you can have a happier and healthier life. You will be surprised how small changes can become game-changers for your life.

16:00 – Tombola

16: 15 – 18:00

YOGAGANG

Klára Pokorná / Yoga Class

Singnature flow. Get ready for creative, fun & challenging sequence.

KONCERTNÍ SÁL

11.00 – 12.00

SPRING BODY DETOX

TALK by Ecce Vita

Learn about beneficial things that can help your body in the natural & healthy way.

14:30 -16:00

HANDSTAND IS A GOOD TEACHER

Helena Jakoubě / WORKSHOP

Practicing handstands is beneficial for your body and also for your mind. Come and learn how to do a handstand. In return, your handstand can teach you patience, endurance or how to face your fears which you may find useful in your everyday life. This workshop is suitable for beginners.

ROKOKOVÝ SÁL

12:15 -13:30

How to keep your resolutions & how yoga can help you with reaching your goals?

Martin Frank / TALK

2018 This year will be different..
2019 This year will be different..

Maybe you are stuck; maybe you want to change, maybe you want to grow, maybe you want something else. That is great. My talk will be about transformation to your better self. How to change patterns and fulfill your potential.

13:45 -14:45

What style of yoga I should choose?

TALK by Adéla Porubská, Teri Hodanová & Yoga Movement Teachers

Confused with all the yoga styles? Q & A about Yoga – how to find the perfect style for yourself and how to not get lost.

15:00 – 16:00

Workshop of Happiness!

Šárka Robinson Pomahačová / DEGUSTACE

Chocolate can make everybody happy right? Chocolate tasting workshop is must then!

BALKÓNOVÝ SÁL

11:00-12:00

Core for Life

Mark Abercromby / Workout Class

Strong core is fundamental for all movements and sports, but how to train it right and efficiently is always a question. Mark Abercromby has great background in fitness, calisthenics and yoga and he will give you the best recipe for your abs.

12.15 – 13.00

Basics of Nutrition

Markéta Gajdošová / Talk

How to start and never have to start again with healthy eating.

HUDEBNÍ SÁL

13:15-14:15

Yoga as a Part of Your Training / Klára Pokorná

Yoga is a great companion if you are pro or a fan of other sports. Do love to run? Crossfit? Weightlift? Swim? Learn how you can incorporate yoga sequence to your training routine and learn how to build your own signature one.

CENA

All day pass: 1.250 CZK
Good Deal for Three : 750 CZK
Drop in: 350 CZK

Možnost zakoupení vstupu na místě.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Jógamatky s sebou. Na místě nebudou k zapůjčení.
  • Zakoupené vstupy nelze vrátit z jakéhokoliv důvodu.
  • Yoga & Special Places je akce, která se pokaždé koná na jiném místě a každý prostor ma jiné zázemí. Na místě se snažíme vždy zajistit prostor pro odložení věcí, ale zázemí s uzamčenou šatnou a sprchami na místě nejsou.
  • V prostorech Lobkowiczkého paláce nelze zajistit občerstvení, domluvili jsme pro vás ale speciální cenu v místní kavárně. / Lobkowicz Palace Cafe

Partneři akce

Proběhlé akce

XMAS YSP 7.12. 2019

Vánoční edice Yoga&Special Places je tady! Věrni tradici zavítáme do krásných prostor Kaiserštejnského paláce na Malostranském náměstí. Tentokrát se ale ocitneme ve dvou sálech najednou. Přijďte si užít předvánoční atmosféru tohoto místa a podívat se do domu, který obývaly slavné operní pěvkyně a v přenádherných sálech zkoušela svá pěvecká sóla Ema Destinová. Celý den bude […]

Zobrazit

JUST ONE / AUTUMN EDITION

Podzimní edice úspěšného projektu je tady. Tentokrát nás kroky zavedou do krásného barokního paláce, který se nachází na Karlově ulici, kousek od Karlova mostu, do jednoho z nejkrásnějších tanečních sálů protkaného historií a slavnými jmény. Po Mozartovi se na historických prknech projdou a zacvičí si jogíni a jogínky. VYPRODÁNO! Autumn edition | Just one KDY? […]

Zobrazit

Fountain Edition – The One & Only

Jestli jste si mysleli, že po cvičení jógy na střeše Lucerny, v prostorách baroktního sálu na Malé straně a v neposlední řadě v krásné funkcionalistické vile na Barrandově, vás už nemůžeme s ničím překvapit. OPAK JE PRAVDOU. Představujeme vám další místo ze série Yoga&Special places – THE ONE AND ONLY PLACE, kterým je okouzlující Křižíkova […]

Zobrazit

Summer Yoga Day 15.6. 2019

YOGA & SPECIAL PLACES Yoga & Special Places propojuje zajímavá místa, pro jógu často netradiční, se cvičením jógy a odbourává tak typické jógové předsudky a zdůrazňuje fakt, že jóga je opravdu pro všechny a může ji cvičit kdokoliv a kdekoliv. Každá lekce je věnována charitativnímu účelu. Na minulýách akcích jsme podpořili NFDO Krtek, RWTTC, Pomocné […]

Zobrazit

Spring Yoga Day 23.3. 2019

Jarní edice Yoga & Special Places je tu! A protože minule jste byli nadšení, tentokrát jsme pro Vás vybrali rovnou celou vilu, kterou přetvoříme na jeden den v Yoga House. Lekce & workshopy zaměřené na jaro. 23.3. 2019 se na Vás budeme těšit! Tentokrát jsme přizvali i lektory ze zahraničí a připravili workshopy nejen jógové. […]

Zobrazit

Xmas Yoga Day in Kaiserštejnský Palác

Pro vánoční edici jsme vybrali krásný Kaiserštejnský palác na Malé Straně. Celý den byl nabitý programem od brzkého rána, kdy jej odstartovala lekce jógy již v 7.30. Každý z účastníků si zde přišel na své. Úrovně i zaměření jógových lekcí byly různé, a kdo nechtěl přijít cvičit, mohl se přihlásit na celou řadu workshopů od […]

Zobrazit

Autumn Yoga Day in Grébovka 26.10. 2018

Yoga & Special Places Chceme propojit zajímavá místa, pro jógu často netradiční a zároveň odbourat nejčastější jógové předsudky – jako třeba, že jóga je jen pro flexibilní, jóga je jen pro holky. Jóga je pro kohokoliv a můžete ji cvičit opravdu kdokoliv a kdekoliv. Na podzim jsme vybrali Grébovku, která v nás evokovala podzimní náladu. […]

Zobrazit
^