ROXY ACTIVE DAY

Společně se značkou ROXY na neděli 12. září 2021 oblíbenou akci se surf tématikou, během které proběhnou hned dvě rozdílné lekce – Surf Yoga lekce a Surf Fitness workout. Obě budou vedené zkušenými lektorkami Veronikou Ševčíkovou a Sarah Vegnerovou. Pokud nemáte žádné zkušenosti se surfingem, tak se vůbec nebojte přihlásit. Surfing je jeden z nejkomplexnějších sportů vůbec, a proto vám lekce dají hodně, i když nesurfujete.

V rámci lekcí bude probíhat #ROXYchallenge o ROXY ceny, ale můžete se těšit na mnohem víc! 

ROXY SURF YOGA LEKCE

“Great for balance, strength and a good mindset.”

Propojení jógy a surfu v teorii a praxi. Lekce zaměřená na procvičení partií těla, které jsou při surfování nejvíce namáhané, a to jsou bedra, ramena a kyčle. Prostřednictvím ásan se naučíte, jak tyto části těla posílit, zaměříte se na stabilitu, koncentraci a celkové porozumění pohybu. Umění koncentrace na dech a schopnost se soustředit je dovednost, kterou zúročíte nejen při surfingu. A díky tomu si užijete každý moment na vlnách i v běžném životě.
Lektor: Veronika Ševčíková

ROXY SURF FITNESS WORKOUT
“To be good at surfing you need to be surf fit!”

Trénink inspirovaný surfováním nevyžaduje neopren ani lámající se vlny. Je zaměřený na pevnost středu těla a výbušnou sílu nohou. Čeká vás skupinový intervalový trénink s vysokou intenzitou. Cviky jsou poskládány tak, aby napodobovaly zážitek ze surfování, od pádlovaní, přes výskoky na surf až po vyrovnávací cviky na balanc. Zapomeňte na izolované cviky, v tréninku zapojíme více svalových skupin najednou, spálíme tím více kalorií, navýšíme kapacitu plic a posilníme srdce.
Lektor: Sarah Vegnerová

Datum: neděle 12. září 2021 / 9:00-14:00

Lokace: Yoga Movement / Na Zatlance 8, Praha 5

Program:
9:00 Doors open & talk w. friends
10:00 Roxy Surf Yoga by Veronika Ševčíková / 60min
11:30 Roxy Surf Fitness workout / Sarah Vegnerová / 60min
12:30 MakeWavesMoveMountains picnic 

Cena: 750 Kč + dárek, pro první přihlášené překvapení navíc!

Kapacita je omezená, rezervace na info@yogamovement.cz

www.yogamovement.cz

#makewavesmovemountains

#ROXYmovement

Koupit

Naše lekce

Vyber si svou lekci a styl jógy, který tě nejvíc baví.

^