ROXY ACTIVE TRAINING

To be good at surfing you need to be surf fit!

Silná, pružná a energická! Tak se budeš cítit po našem intenzivním ROXY tréningu! MAKE SOME WAVES

Termín: Pátek 8. 4. 2022 / 16:00 – 19:00

Lokace: Tyršův dům / Újezd 450, Praha 1

Lektorky: Veronika Ševčíková & Sarah Vegnerová

Lekce:  

1. SURF YOGA & FITNESS / 90min 

2. SWIM & PADDLE / 60min 

ROXY SURF YOGA & FITNESS / 90min 

Propojení jógy a surfu v teorii a praxi. Lekce zaměřená na procvičení partií těla, které jsou při surfování nejvíce namáhané, a to jsou bedra, ramena a kyčle. Prostřednictvím ásan se naučíte, jak tyto části těla posílit, zaměříte se na stabilitu, koncentraci a celkové porozumění pohybu. Umění koncentrace na dech a schopnost se soustředit je dovednost, kterou zúročíte nejen při surfingu. A díky tomu si užijete každý moment na vlnách i v běžném životě.

&

Fitness část bude cílit na pevnost středu těla a výbušnou sílu nohou. Čeká vás skupinový intervalový trénink s vysokou intenzitou. Cviky jsou poskládány tak, aby napodobovaly zážitek ze surfování, od pádlovaní, přes výskoky na surf až po vyrovnávací cviky na balanc. Zapomeňte na izolované cviky, v tréninku zapojíme více svalových skupin najednou, spálíme tím více kalorií, navýšíme kapacitu plic a posilníme srdce.

ROXY SWIM & PADDLE / 60min

Silná ramena a správná technika pádlování vás mohou dostat nejen z potíží během surfingu, ale zároveň vydržíte surfovat déle a snadněji se dostanete na line up. Záběry při kraulu velmi dobře simulují pohyb jako při pádlování, a především se zapojují téměř totožné svalové partie. Díky plavání si můžete vytvořit ideální předpoklady pro snazší pádlování, jelikož být dobrým plavcem umožňuje být o něco více sebevědomější v oceánu. Získejte cit v záběru pod vodou a pochopte, jak s vodou pracovat. Během tréninku si vyzkoušíme nácvik na správnou techniku kraulu nebo třeba hypoxický trénink. 

Nechytnout vlnu kvůli nedostatečně vyvinuté síle při pádlování je pro surfaře snad jeden z nejvíce frustrujících momentů. Z toho důvodu zapojíme do tréninku i samotnou přípravu efektivního pádlování. Silná ramena, silné svaly dolních zad a pevný střed těla je klíčem k úspěchu k budování správné techniky. Vysvětlíme si, názorně ukážeme a procvičíme správnou techniku pádlování na surfu.No more spaghetti arms!

Láká vás plavání už dlouho, ale nevíte jak začít? Ideální příležitost si to vyzkoušet!

Nemáte žádné zkušenosti se surfingem? Vůbec nevadí! Surfing je jeden z nejkomplexnějších sportů vůbec, a proto vám lekce dají hodně, i když nesurfujete. Event je vhodný pro všechny úrovně jógové praxe, plavání, a samozřejmě pro obě pohlaví! 

Co si na ROXY ACTIVE TRAINING vzít s sebou:  Yogamatku, yoga/fitness outfit, fitness obuv, plavky, plavecké brýle / popřípadě plavecká čepička, ručník, pantofle k bazénu a hlavně úsměv a dobrou náladu!

PROGRAM:

15:30 – DOORS OPEN 

16:00 – 17:30 ROXY SURF YOGA & FITNESS

18:00 – 19:00 SWIM & PADDLE

Cena: 1200,- Kč / early bird 1100,- Kč do 15.3.2022 

Těšíme se na vás!

ROXYmovement crew

www.yogamovement.cz

#makewavesmovemountains

#ROXYmovement

#ROXY

^